Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, komolyan kellene...

Mit tegyek, komolyan kellene félnem?

Figyelt kérdés
Férjemmel 8 hónapja külön élünk,én visszaköltöztem a szüleimhez a közös gyerekünkkel aki 1,5 éves. Azért hagytam el mert ivott és nem foglalkozott velünk. 3 évig éltünk együtt, ő kb. 3,5 éve munkahelyi stressz miatt depressziós lett és azóta folyamatosan gyógyszert szed, amit havonta ír fel neki az orvosa. Most ugy gondoltuk megpróbálnánk újra, már nem iszik és látom, hogy tényleg újra akarja kezdeni. Én még mindíg szeretem és nagyon örültem, hogy visszaköltözünk hozzá, de a szüleim teljesen kiakadtak. Mert ugye éppen most történt ez a szörnyűség, hogy a depis apa kivégezte a családját. Szinte zsarolnak azzal, ha visszamegyünk nekik nem lesz egy nyugodt percük és hogy ne kockáztassam a kicsi életét. Amíg együtt éltünk nem volt semmi probléma a férjemmel, soha nem kiabált vagy ilyesmi és ma sajnos nagyon sok depis van és mindegyikből csak nem lesz gyilkos. Ti mit gondoltok erről?
2010. márc. 17. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van hogy igérd meg a szüleidnek ha egy kicsit is gyanus lesz otthagyod!!

Ha megváltozott és szeret titeket nem tesz olyat!

2010. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
na ne már!azért nem minden alkoholista/depressziós öli meg a családját, pláne ha már nem is az:-) sztem nincs mitől tartanod. De ha egy KICSIT is félsz, SEMMIKÉPP ne menj vissza! egy ideges, kényelmetlen, feszült kapcsolatnak semmi értelme.
2010. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha ivott, később is inni fog. Lehet hogy nem lesz gyilkos, de pokol lesz mellette az életed. Ápolgathatod a mimóza lelkivilágát egész életedben. Az alkoholfüggőségről most átváltott a gyógyszerfüggőségre, a labilis lelke ugyanaz maradt.
2010. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Micsoda marhaság, 10 millió emberből egy ilyen előfordul, de még ha 2 is, és már mindenki beparázik, hogy a férje aki rossz szemmel néz rá, biztos meg fogja ölni mert bolond :) nagyon jó.


Akkor ennyi erővel az utcára sem szabad kimenni, mert ugye sok embert meg elütnek az autók, ráadásul erre még nagyobb esély is van, mint hogy a férj meggyilkol :)

2010. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fölöslegesen idegesíted magad. Ha rendesen szedi a gyógyszereit nem lesz semmi baj, csakl erre kell oda figyelni. De egyébként ha kétségeid vannak fölösleges újra kezdeni, csak azért hogy mindennap parázzva élj. Nem lesz mindenkiből család írtó aki beteg. Mellékesen szerintem abból a férfiból se lett, de ez csak az én meglátásom.
2010. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!