Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, komolyan kellene...

Mit tegyek, komolyan kellene félnem?

Figyelt kérdés
Férjemmel 8 hónapja külön élünk,én visszaköltöztem a szüleimhez a közös gyerekünkkel aki 1,5 éves. Azért hagytam el mert ivott és nem foglalkozott velünk. 3 évig éltünk együtt, ő kb. 3,5 éve munkahelyi stressz miatt depressziós lett és azóta folyamatosan gyógyszert szed, amit havonta ír fel neki az orvosa. Most ugy gondoltuk megpróbálnánk újra, már nem iszik és látom, hogy tényleg újra akarja kezdeni. Én még mindíg szeretem és nagyon örültem, hogy visszaköltözünk hozzá, de a szüleim teljesen kiakadtak. Mert ugye éppen most történt ez a szörnyűség, hogy a depis apa kivégezte a családját. Szinte zsarolnak azzal, ha visszamegyünk nekik nem lesz egy nyugodt percük és hogy ne kockáztassam a kicsi életét. Amíg együtt éltünk nem volt semmi probléma a férjemmel, soha nem kiabált vagy ilyesmi és ma sajnos nagyon sok depis van és mindegyikből csak nem lesz gyilkos. Ti mit gondoltok erről?
2010. márc. 17. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy reálisan gondolkodsz. Próbáljátok meg újra, ha úgy érzed, hogy értelme van!
2010. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha szedi a gyógyszereit nem lehet baj.
2010. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáljátok meg! Azért mert van egy két őrült, nem azt jelenti, hogy minden depressziós az. Hátha sikerül/t neki kilábalnia ebből, és most jobb lesz minden, mint volt! Én sok sikert kívánok nektek, és boldog életet!
2010. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Aki most végzett a családjával az skrizon volt.

A depresszió kicsit messzebb van ennél.

Ha a munkahely miatt van,váltson.

Anyukádéknak meg mond meg,nem kell együttélni valakivel,ha az illető meg akarjaölni...inkább támogassanak benneteket.A depresszióból ki lehet jönni

(a skrizofénia nem gyógyítható,tünetmentessé tehető az élet,viszont pont a szedett gyógyszerek "mellékhatása"a suicid hajlam fokozódása)

2010. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Skrizofén volt....
2010. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy orvos egyszer azt mondta, hogy a személyiségváltozás észrevehető, ha a másik figyel. Pl. olyan dolgokról beszél, amiről eddig sosem. Vagy hirtelen mindenkitől félni kezd, azt hiszi, hogy követik stb...
2010. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a baltás dolgot én is hallottam

de jobb ha nem gondolsz rá mert szőrnyű

legtöbb depis nem gyilkol

érthető hogy aggódnak de egy próbát megér

ha valami különös dolog történt ami furcsa akkor érdemes gyanakodni

2010. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Kedvesek vagytok!
2010. márc. 17. 20:25
 9/15 anonim ***** válasza:
20:16-nek: nem skrizo-, hanem skizo-
2010. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen vedd rá a szüleidet, hogy azonnal otthagyod az első értelmetlen viselkedésénél. De nehogy a fejedbe vedd te is, hogy kiírthat benneteket. Ez ami történt, nagyon-nagyon ritka jelenség. Persze, hogy mindenki szépnek, jónak látta a házasságukat, de nem tudta senki mi zajlott a négy fal között.Hiszen nem voltak közeli szomszédaik, akik beleláttak volna az életükbe. Akkor mostmár mindenki féljen, na ne! Támogasd a párod, és figyelj nagyon rá! A depi nem egyenlő a gyilokkal!
2010. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!