Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Valaki sürgősen...

Mit tegyek? Valaki sürgősen segítsen

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Van 2 testvérem, egy nővérem és egy húgom. A nagyszüleim már meghaltak. A szüleim folyton veszekednek. Tegnapelőtt megvert anyám be is dagadt a fejem. Ma megvert a nővérem kitépte a hajamat és megint bedagadt a fejem. Ez megy évek óta. Nem tudom mit tegyek. A barátaim befogadnának, de nem élősködhetek rajtuk és a szüleiken. Fogalmam sincs hogy mit tegyek. Menjek pszichológushoz? Segítsetek könyörgöm

2015. okt. 28. 11:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Két helyen van bedagadva a fejem. Az egyik itt a homlokom felett a másik a fülemnél. Mind kettő a jobb oldalon. A nővérem most vert meg egy órája és borzalmasan fáj
2015. okt. 28. 11:51
 2/17 kovpet ***** válasza:
59%

Miért bántottak? Mondjuk erre nehéz elfogadható indokot találni, de azért nem mindegy, hogy mi miatt tették.


Ha komoly a helyzet, akkor egy megbízható tanárod keresd meg. Remélhetően ő tudja majd, hogy mi a teendő. Fordulhatsz a gyámügyhöz is vagy a rendőrséghez is. Hiszen a testi sértés büntetendő és erre akkor sincs joga senkinek, ha rokon.

2015. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Menj el a kórházban a sürgősségire és vetess látleletet, azzal menj a rendőrségre
2015. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt mondtam hogy hagyjanak mert tanulni akarok. Pedig előtte össze takarítottam és utána próbáltam leülni tanulni... Mondjuk tudni kell a nővéremről hogy egy idegbeteg... És mindezt a 1,5 kisfia előtt csinálja
2015. okt. 28. 11:56
 5/17 A kérdező kommentje:
*1,5 éves
2015. okt. 28. 11:56
 6/17 kovpet ***** válasza:

"Azt mondtam hogy hagyjanak mert tanulni akarok"


Azért én úgy érzem, ez nagyon nagy leegyszerűsítése a történetnek.

De mindegy is. Ha úgy ítéled meg, hogy nevelőszülőknél vagy állami gondozásban jobb lenne, akkor keresd fel az említett szervek egyikét. Bölcsen dönts és jól átgondolva, semmiképp se indulatból, mert ez a döntés kihatással lesz az egész további életedre.

2015. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
36%

Szerintem fordulj a rendőrséghez.

Ez nem állapot.

Remélem teszel valamit ez ellen

Vagy menj el edzésekre hogy meg tudd védni magadat. 16 évesen dolgozhatsz költözz el.

2015. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

A 7. Kérdező jol mondja

Nagyon gondold át.

Mert tényleg megváltozhat az életed.

2015. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Próbáltál már leülni eggyenként velük és megbeszélni hogy mi a bajuk veled?

Mond hogy mégis csak a lánya vagy és ezt mivel érdemelted ki. És a testvéreknek össze kéne tartani ha téged ver a nővéred a kis gyerekét is verni fogja?

2015. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Gondolkodni fogok. Nagyon sokat. Mégegyszer köszönöm.
2015. okt. 28. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!