Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehetne rám hallgatn...

Miért nem lehetne rám hallgatni csak egyszer?

Figyelt kérdés

Az elmúlt öt évben minden tavasszal és ősszel tépem a szám, hogy akkor menjünk erdőre amikor április-májusban jó idő van. Behordanánk a méterfát, télre gyönyörűen kiszárad.

De neeem...

Apám, bátyám csakazértis ilyenkor akar fát hordani, miközben be se lehet menni az erdőbe, illetve a szétázott méterfát se túl könnyű pakolgatni.

Nekünk még van száraz fánk, de apáméknak már nincs. Az erdőre persze nem lehet kimenni, mert tiszta sár az egész, hétvégén cipeljük ki kézben a fákat. Juppi!

Kb három éve anyámmal kórusban nyomjuk, hogy tavasszal hordjuk be, de neem. A nők csak ne szóljanak bele.

Pedig nyáron szépen kiszáradna.


2015. okt. 21. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bocs, igazad van. Eszembe jutott, hogy nálunk az önkormányzat hirdeti meg a szegényeknek, hogy viheti a lehullott, levágott fát. Gondoltam a saját erdőre is.
2015. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Felénk pl az erdészek kiadják megbízható embereknek, hogy szedjék össze a hullott fát, amit ugye nekik kellene. Így jól jár az erdész is, mert nem kell dolgozni (meg általában bort vagy pálinkát is kapnak érte), meg az is, aki megkapja, mert hazaviheti, amit összeszedett. Kivágni tilos. Ezt csak azért írtam, hogy halljatok ilyet is :)


Kérdező, én simán megmondanám, hogy ez volt az utolsó, hogy mentem segíteni, ha jövőre nem hallgat az észérvekre, akkor oldja meg a problémáját...

2015. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Azóta sikerült újra felb#sznia a logikátlansággal.

Felpakoltuk a fát. KB a kétharmada odamegy, a harmada hozzánk.

Mondom menjünk először hozzánk, ott lerakjuk a méterfa egy részét, aztán a többit meg apáméknál.

Logikus, nem?

Erre elszórták az összeset apáméknál, hogy ott felkuglizzuk, aztán egy részét visszaszórjuk a pótra, és azt hozzuk el hozzánk.

2015. okt. 23. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!