Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos-e, hogy csalódott és...

Jogos-e, hogy csalódott és szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

Elmesélem a történetem, előre is köszönöm, ha valaki elolvassa. (Válaszolni csak holnap este fogok tudni.)

Van egy párom, jelenleg 3 éve vagyunk együtt. Én 19 éves vagyok, ő 21. Mindketten tanulunk, a szüleinkkel élünk.

Nos, mint tudjuk, ma van a Rammstein-koncert, itt, Pesten. Karácsonyra édesapámtól megkaptuk a jegyeket, amiket kinéztük magunknak. Kérésemre ülő jegyek, a piros kategóriából, közvetlen a színpad mellől. (Sajnos nagyon alacsony vagyok, így nem állhatnék, nem látnék semmit.) Nagyon örültünk, amikor végre kézhez vehettük, kicsivel karácsony előtt... aztán a párom édesanyja felhívta az édesapámat, hogy megmondja, hogy ők megvették a fiúknak ajándéknak az kiemelt állóra a jegyet, és mi ne vegyük meg. Már mindegy volt...

Karácsony után döntésre került a sor, és ő úgy gondolta, hogy inkább előre áll a haverjaival-unokatesóival, mert oda együtt mentek. Pedig az előtt annyira áradozott arról, hogy milyen jó lesz velem megosztania egy ekkora élményt... (A Rammstein mindkettőnk kedvenc zenekara. Én azóta nem is vagyok képes hallgatni.)

Az életünk ezen kívül rendben van. Apróbb összezördülések vannak, én néha túl érzékeny vagyok (főleg 'ünnepnapokon'), ő pedig néha elég bunkó velem, de ez még belefér... én kielégítőnek találom a kapcsolatunkat, és szeretem, csak ez annyira rosszul esett... és ő nem érti, hogy én miért nem fogadom el ezt, hogy ő előre megy. Persze, nem akadékoskodtam, hogy márpedig ülj velem, csak akkor is, rosszul esik... A jegyeket eladtam, mert nem tehettem mást. Mehettem volna barátnővel is, de nem tartottam igazinak. Hiszen vele mentem volna, így már nem lettem volna képes úgy élvezni, ahogy vele élveztem volna. Tehát itthon maradtam, és nagyon szomorú vagyok... az a kérdés, hogy jogom van-e szomorúnak lenni?


2010. márc. 16. 20:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%

Hát én nem tudom, hogy az utolsó válaszoló hol él, de én itt a Földön, az biztos. A nőkben, azaz az utolsó válaszolóban végképp nem maradt semmi tartás? Elmehetne fehércselédnek a középkorba az "urat" kiszolgálni MINDEN módon...


Nna, szóval kedves kérdező, nyugodtan add ki az útját, mert neki mindenkor téged kellene választania, és neked pedig őt, nem a családot.


Ennyi.


Ez nem férfi, csak egy kis takonyp.öcs. Arról nem is beszélve, hogy udvarolni se tanították meg, még bunkó is. Fogalmatok sincs a női tartásról, az igazi udvarlásról. Persze, hogy az ilyen p.öcsök diktálnak a nőknek, mert azok meg engedik. Ez nem feminista duma, hanem az élet egészséges rendje.

2010. márc. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Utolsónak: szóval szerinted, ha ùgy mennek el szórakozni, hogy nincsenek végig egymàs seggèben, az vàlóok? Ha a mimózakisasszonynak ilyen fontos a buli, akkor mi a csudâért nem ment Ő is előre a baràtjàval ès a többiekkel?? Nem sajnàltatnia kellene magàt, hanem talpraesett nő módjàra együtt szórakozhatna a többiekkel. De nem, inkàbb otthon panaszkodik, most jobb így neki? Reggel meg hogy fogja majd sajnàlni, hogy buli helyett a duzzogàst vàlasztotta... èppen ez a viselkedès gyerekes, nem a pasiè. De hogy a kèrdèsre is vàlaszoljak; igen, jogod van szomorkodni, de megèrte? Nem lett volna sokkal jobb NEKED, ha nem azon erőlködsz, hogy mindenàron neked legyen igazad? Akkor most együtt tölthettetek volna egy csodaszép estét. De jaj-jaj, ha a párom nem jön velem hâtra, akkor èn csak azért sem megyek előre, inkàbb otthon nyafogok. Lehetsz életrevaló kiscsaj tele tenniakaràssal, kitartàssal ès èletörömmel, vagy játszhatod tovàbbra is a hercegnőt, csak ne lepődj majd meg, ha azt veszed èszre, hogy màr nincs kinek.
2010. márc. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
22%
Az utolsóval ne foglalkozz, tök h... és olvasni se tud. Ennyit róla.
2010. márc. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
én csak annyit mondtam volna neki erre,hogy ok,menjen ugy hogy nem velem van,de akkor egyedülállóként megy,és hozzám vissza ne jöjjön többet,ha ennyire fontos vagyok...
2010. márc. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

passzív-agresszív: 100%!

Igen, ez egy játszma volt a részedről, gyerekes dolog. Kerek, egész ember vagy, nem a srác függeléke, de ha te így jobban érzed magad...


A szüleitek meg tök jó fejek, még azt is megjegyezték, hogy kinek melyik típusú jegy lenne kedvére - neked ülős, neki tombolós. A helyedben én elmentem volna és csak azért is jól éreztem volna magam. Ez legyen a legnagyobb probléma, ami összekülönböztök a barátoddal.

2010. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönök minden kommentet =)
2010. márc. 17. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!