Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörim (6 hetes fiú)...

Az aranyhörim (6 hetes fiú) fél tőlem és nagyon szomorú vagyok és csalódott?!

Figyelt kérdés
Kedden vettük mikor haza értünk (1 óra volt az út kb.) elkezdett "sikítani" aztán beraktam a ketrecbe ott lenyugodott már 2napja meg van de még mindig fél... adtam neki kézből szotyit el is fogadta ha benyúlok akkor megszagol és teszi tovább amit akar.De amint meg akarom fogni elfut..:( de most már legalább nem sikít...nem tudom mit tegyek?!:(((( mi van ha mindig félni fog tőlem?:(
2010. aug. 12. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokat legyen a kezed a terráriumban, hagyd, hogy a kezedből vegye el a kaját. Sok türelem kell hozzá, és hozzád szokik.
2010. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Harrr ***** válasza:

Türelem, az ilyen kis rágcsálóknak körülbelül akkora agya van mint egy babszem. Idő kell neki hogy megszokjon, és felfogja hogy nem akarod bántani.



Ha nagyon elkeseredtél gondolj csak erre :D

2010. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
de türelmetlen vagy.
2010. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 nap az még semmi :) Az én tengerimalacaim már 2 hónapja megvannak és még mindig félnek.. Meg kell harcolnod a bizalmukért és ehhez sok türelem kell :)
2010. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!