Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudhatom, hogy a pasi...

Miből tudhatom, hogy a pasi csak a szexre hajt? Hogyan viselkedik akkor, amikor csak meg akar dönteni?

Figyelt kérdés

mert a barátommal 5 hónapja járunk és egyre többször emlegeti az együtt alvást... de nekem ezt nem engedik itthon, 17 vagyok, Ő19.

amikor megkérdezem, hogy akarja-e a dolgot, akkor nemet mondd, és aztmondja, h Ő addig vár amíg akarom.

de engem már feszélyez ez a téma, én még nemvagyok erre felkészülve.


2010. márc. 16. 20:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
petting...
2010. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Tipi-tapi dínó, pettingelni oly jó...
2010. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

A petting meg nem jó, mert csak felhúzod vele a srácot de nem elégül ki.

Az csak a csajoknak jó, pasik nagy része utálja, de azt ne is várd hogy bevallja mert úgyse fogja.

2010. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
furulyázd le azt minden pali szereti. tudod vedd a szádba a micsodáját...
2010. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%

Hat 17evesen nem vagy felkeszulve?ez eleg szomoru,en 13evesen mar magamhoz nyultam mar bocsi,jo mindenki mas,ensem vagyok ribi,de eros a vagyingerem altalaban.Szerintem,ha egymast simogatjatok csokolgatjatok,es kenyeztetitek az erzekenyebb reszeken,mell,nemi..-ek akkor ha naluk alszol,akkor elobb utobb eszre se fogod venni ugy esel at a dolgon es tobbe,mar nem kell felned,mert hidd el jo lesz! Komolyan jo a legelso egy kicsit izgulos,mert nem tudod meg ,hogy milyen,de nagyon jo lesz,csak bizz a szerelmetekben!!!!:-)

egyebkent a kerdesedre valaszolva,nem csak a szexre hajt!Mert akkor nem vart volna rad fel evet,mar dobott volna,de mivel gondolom mar elegge nagy hianya lehet,es gondolom nagyon vonzodik hozzad szexualisan is,ezert emlegeti,ugyanis senkit sem lehet tul sokaig varakoztatni,mert ha tul sokaig visszautasitod,elobb utobb friss hus utan fog nezni.Minden jot nektek! 22/L

2010. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
33%
Miért nem a nyelvtankönyvhöz nyúltál 13 évesen?
2010. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Te meg miert nem fogod be a szadat?En csak az igazat irtam,most hazudjak? 17evesen ha valakinek nincs izgalma a szexxel kapcsolatban,ott mar nem kicsi a baj,sot lehet,hogy elfojtja,szerinted,jo neki,ha emiatt lesz gondja???
2010. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Es miert kell lepontozni,szerintem semmi olyat nem irtam ami nem lenne jo,ez az igazsag!Ha meg fel evig eljattsza a szent szuzet akkor a pasi elobb utobb bele fog unni,es a kezdeti varazs is a semmibe fog veszni!De mindegy ugy tolja el az eletet a kerdezo ahogy akarja,nem az en eletem!
2010. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

jah, oboázz, vagy verd ki neki. szegény gyerek, biztos hálás lesz.

cserébe sztem simán kinyal vagy megujjaz.


17 évesen szerintem már nem korai elkezdeni a szexet.

2010. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
és hogy terhes se legyél szedjél fogamzásgátlót
2010. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!