Tozser Alex kérdése:

Anyám onző?

Figyelt kérdés
5 eve kezdtem el focizni. Mar a masodik evben abbaakartam hagyni, mert elment s kedvem, es nemengedte, minden edzes elott cirkusz volt, sokszor megutott..,Mar azota kuzkodok h verre abbahagyhassam mert megkeseriti az eletem annyira utalom.Focizni csak haverokkal szorakozasbol szeretek.De komolyan venni utalom...Nezni szeretem..Mar mondtam anyamnak h az egesz gyermekkorom elbassza rs mondta h "egy szep napon majd rajossz" de nemfogja fel h megorulok..mintha el akarna sajatositani..es olyan makacs hogy az vicc..Most pl.betegen akar meccsre kuldeni, raadasul 200km re innen, esmeg eztsem fogom tudni kiharcolni. Az a baj hogy mar nemjar bulizni es aztmondta h ez az egyetlen szorakozas mar neki, emiatt kicsit sajnalom, de jolenne ha memvenne ennyire komolyan, ugy meg elfogadnam..Masokkal ugyvan h ha a gyerek akarka csak akkor..Ittmeg o akarja, es en nem. Segitseg pls, hogy tudatnam vele h nrkem.ez tenyleg nagyon rossz, es h felfogna mert mondtam mar neki ezerszer es "Egy szep napon majd megkoszonod"segitsetek pls, amugy ez nem onzo tole?
2015. okt. 16. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?


Es ha más sportot csinálnál?

2015. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel szeretnél foglalkozni? Rajz, festés, zene, színjátszó? Úgy kellene elmondanod, hogy amit szeretnél csinálni, azt, inkább ... , mert ezt nem szereted. Kérd meg, hogy engedjen a saját utadra. Van egy ősi keleti (szanszkrit) közmondás: "Ha szereted a gyereked, engedd a saját útjára". Ezt is elmondhatod- de mindenképp találj előbb valamit, amire mintegy lecseréled. Ezt nem "egy szép napon" köszönöd meg, hanem MOST, és hálásan gondolsz, majd "egy szép napon" hogy azzal foglalkozhattál, amit szeretsz. Csak abból lehet jó később..
2015. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
13 eves vagyok, kosarlabdat egyszer megprobaltam, de nemdijazta anyam, az a baj h amik tetszenek azokat mar osztalytarsaim csinalnak es anyam meg "egy onallo gondolatod nincsen"
2015. okt. 16. 22:28
 4/8 anonim ***** válasza:
vannak önálló gondolataim - mondd neki- csak engedd is, hogy legyenek. Nem baj,ha más is jár a színjátszóba pl. Mi szeretnél lenni?
2015. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

-.-

Hat bocs, de ennyire hogy lehet hülye anyád? -.-


Es ha egy oszt.tarsad elkezd focizni akkor mi van?


Vagy ha csak azok a sportok tetszenek, amiket az oszt.tarsaid is csinálnak akkor mi van? -.-


Nálunk kb a fiuk 1/3-a focizott, egy másik 1/3 pedig kosarazott, a többi fiu meg egyéb sportokat csinált -.-

Es akkor mi van?

2015. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Haat tudom ezvaan..Amugyis A-s vok, tesiora, iskolai foci, es emellet meg eggyesulet amit utalok...es nemfogja fel h az egesz sportot megutaltatja velem mar lassan..Ha meg nemmenek edzesre.."Nem mozogsz eleget" Kozbem egesznap mozgok..Csak azert sajnalom mertmar nemjar bulizni a baratnoit alig latja, rossz tarsasagba keveredtek, es neki csak az en focizasom okoz mar oromet.. nekem nemlenne nagy bajom vele..ha nem lenne ilyen anyam.. es kicsir lazabra venne
2015. okt. 16. 22:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélj az edződdel, hogy beszéljen anyáddal ő.
2015. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyád foci sztárt akar nevelni belőled vagy mi a rák?
2015. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!