Beteges anyám van?

Figyelt kérdés
Fiatal nő vagyok ,de ugy kezel anyám mint egy öt évest.Tudja álltalába hova megyek és elém jönn hogy mennyek már haza .vagy pl elmentem szüretelni a baratommal senkinek az edesanya nem jonn ida jaj kuslanyom hoztam jabatot ne hogy el áz amugy egy nem vagyok egy nyapic csaj.Alltalaba tudja hol vagyok es elmegyek egyedul akkor is jönn értem nyolc ora.Nem enged el egyedul este tizkor meg a baratommal sem.Hogyan tudnam etrol leszoktatni,mar beszeltem vele tobbszor is ,ott dolgozik a hivatslba szociálus ügyintezokent de annyi esze van amenyi látszik.Nem erzem magam igy jol,es meg sajnos vele lakom,nem rrzem magam fiatal nokent hanem mint pl egy gyerek.Bocsi a figalmazasrrt volt valaki hasonlo helyzetbe?adjatok tanacsot,amugy nem csak ez a gond vele.
2015. szept. 22. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen helyesírással nem csodálom hogy mindig szeretné tudni hogy hol vagy.
2015. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

1. Tenyleg tanulj meg irni es fogalmazni, mert borzaszto olvasni a kerdeseid.


2. Csak azzal lehet igy banni, aki hagyja.

- Nem kotelezo anyukadnak tudnia, pontosan hol vagy - igy nem jon utanad. Nem kell mindenbe beavatni.

- 25 evesen miert laksz meg vele? Nincs munkad, igenyed az onallosagra?

- Hatarozottan kell ellene fellepni, es kovetkezetesen tartani magad hozza.

2015. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

mennyek

jonn

el áz

álltalába


Egy tanácsom van: helyesírási szótár!

2015. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

barátod beszéljen vele, vagy törj ki magadból, illetve mondj neki mást mint ahova mész, és leszokik róla, és telot se vedd fel

Nekem bevált

2015. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!