Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyám állandóan...

Mit tegyek, ha anyám állandóan piszkál, mert csak fekete ruhákat hordok? 18/L

Figyelt kérdés
nem hagy békén, állandóan piszkál vele h menjek pszicholgóushoz, meg hogy beteg a lelkem és emo vagyok és mindig csúnya színes ruhákat mutogat nekem... olyan idegesítő :(
2015. szept. 5. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Ne fekete ruhákat hordj! Hidd el, hogy nagyon nem előnyös egy fiatal lánynak. Majd ráérsz 50 év múlva feketében járni a férjed temetése után.
2015. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
76%
Ha már 18 éves vagy, akkor semmi joga beleszólni és amúgy meg ne törődj vele. Hisz ha neked ez tetszik, akkor ennyi. Mondd, hogy neked ez az ízlésed, stílusod és ezt szereted hordani. Száljon le rólad és hordjon ő színes ruhákat. Gondolom nem vagy emó, mert az nem abból áll, hogy feketében járunk.
2015. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Semmit. Amikor elkezdi mondani, hagyd ott. Napok alatt majd megunja. Soha de soha semmit ne válaszolj ezekre a mondatokra. Semmit. Uncsi ám a falnak beszélni. Ha reagálsz, akkor folytatni fogja. Felesleges vitába belemenni. A te életed, te tested, a te ruháid, a te stílusod. Úgy öltözöl, ahogy akarsz. Meg se halld! Nehéz, de működik ám!
2015. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Majd kinövöd, elég hamar :)
2015. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

a) mond meg neki, hogy az emósok cigiznek, drogoznak, nem tanulnak, gizdák, hülye színűre festik a hajukat, és kötelezően nem örülnek semminek. Ha akarja, emós leszel, de utána nincs reklamáció!

b) menj be egy military shop-ba, öltözz fel terepszínűbe, bakanccsal. Mond meg neki, hogy anya, azt mondtad, járjak tarka ruhában. Tessék.

c) legközelebb, ha piszkál, szó nélkül vetkőzz le egy szál cipőre, és indulj el otthonról. Előtte borotváld le, mert az is fekete.

Számtalan jó ötletem van még.

2015. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem akar rosszat, most komolyan olyan nagy dolog lenne néha más színűt is felvenni? Kicsit képzeld magad a helyébe, a gyereke vagy, félt téged, el is mondja, azt hiszi beteg vagy. Te is engedhetsz egy kicsit, ő meg megnyugszik.
2015. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Hordjál színeset.

Amúgy, majd kinövöd.

2015. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk fordítva van, a fekete mindig is nagy divat volt, anyukám az, akinek a ruhatára főleg fekete, és nekem is fekete ruhákat szokott volt venni, mikor még ő öltöztetett.:)
2015. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Én is mindig a fekete ruhákat szerettem, nem divatból, nem "stílus" miatt, egyszerűen mert csak. Sokszor szóltak nekem is, hogy hordjak mást.
2015. szept. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Én sem nőttem ki belőle és 43 év után már valószínűleg nem is fogok. :-)


Mondjuk az is kérdés, hogy milyen személyiség vagy. Ha egy búval b...tt keserű és nyafogó, akkor nem a fekete ruhával van a baj, akkor tényleg menj pszichológushoz.


Ha meg átlagos, normális lány, akkor ne is foglalkozz vele. Én azért hordom mert szeretem a feketét, a másik ok, hogy nincs ízlésem. A farmer + fekete pólót vagy fekete farmer + fekete felsőt nem lehet eltolni. Ha én felveszek valami színeset akkor garantáltan úgy néznék ki mint egy paradicsommadár. Nem tudom mi illik mivel, de amikor más segített és megmondta mit vegyek fel, akkor hiába néztem magam a próbafülkében, úgy éreztem az nem én vagyok.

2015. szept. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!