Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyám állandóan...

Mit tegyek, ha anyám állandóan piszkál, mert csak fekete ruhákat hordok? 18/L

Figyelt kérdés
nem hagy békén, állandóan piszkál vele h menjek pszicholgóushoz, meg hogy beteg a lelkem és emo vagyok és mindig csúnya színes ruhákat mutogat nekem... olyan idegesítő :(
2015. szept. 5. 22:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Én sem a stílus miatt hordok fekete ruhát (nem is rock, metál zenét hallgatok), hanem egyszerűen ez tetszik. Nem nőttem ki, közel 30 vagyok. Engem is ezzel piszkáltak mindig, hogy hordjak mást meg majd kinövöm. De istenem, nekem ez tetszik, ebben érzem jól magam.


Ne érdekeljen téged se, hordd, ami tetszik.

2015. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

Mondd meg neki: "Anya, nincsen semmi lelki bajom, de nekem ezek a ruhák tetszenek, és én ezt hordom."


Nyugodtan vegyél fel olyan ruhát, ami neked tetszik, hiszen abban érzed jól magad, hidd el sokat számít, hogy mi van rajtad.

És még egy tipp: anyukáddal beszélgess kicsit többet, nem tudom, miért feltételezi, hogy lelki bajod van, de lehet, nem túl szoros köztetek a kapcsolat, és nem ismer igazán. Ha többször beszélgettek, látni fogja, hogy nincs itt semmi baj.

2015. szept. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Mineszter válasza:
68%

"Anya! Én sem szólok bele, hogy te mit vegyél fel. Légy szíves te se szólj bele abba, hogy én mit hordok!"

Nekem bevált, csak én kopaszra vágtam a hajam, és az nem tetszett neki. 17/F

2015. szept. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%
Értelmes ember nem nagyon szól bele más öltözködési szokásaiba, amíg az nem lépi túl a jó ízlés határát. Ezt anyudnak is mondd meg (két d-vel a végén, ha felszólító mód).
2015. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

A többiek már elmondták: Ignoráld. Megunja, aztán kész.


Akik szerint meg "kinövi", gratulálok nekik! Rátok is szükség van: Így születnek a hűséges, odaadó, aprópénzért bérelhető köpőcsészék. :) 21 éves korom óta dolgozom. Sosem zavart senkit hogy terepszínű cuccokban jártam. Nyilván, amikor a helyzet megkívánta, tudtam kompromisszumokat kötni (egyszínű zöld, vagy fekete katonai nadrág). A mai napig terepzubbonyt hordok - Jolly Roger-es felvarróval. XD És nemsokára töltöm a harmincat. Az ízlést nem lehet "kinőni".

2020. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
59%

Az a te tested nem?

És amúgy ha már 18 vagy, akkor semmi köze hozzád

2022. szept. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!