Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent régóta halott...

Mit jelent régóta halott családtagokkal álmodni?

Figyelt kérdés
Évek óta halottak és nem is szoktunk róluk beszélni,mostmeg megjelentek álmomban.
2010. márc. 16. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán csak azt, hogy még nem dolgoztad fel az elvesztésüket.


Sokat álmodom 15 évvel ezelőtt meghalt Nagypapámról és 20 éve meghalt Nagyimról, de semmi nem történt, csak az, hogy utána egy - két napig ébren is sokat gondolok rájuk, esetleg beszélgetek szüleimmel róluk. Valahol még ez is a gyász része, azt hiszem.

2010. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmit.
2010. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. hiszékeny és érzelmes vagyok: bármit jelenthet azok közül, amit hihetőnek-valószerűnek hallok/gondolok és amit pl. hallani szeretnék

2. szkeptikus: több, mint valószínű, hogy semmit, ha mégis, az majd egyértelműen kiderül, nem kell hinni, tény lesz.

2010. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy régi babona szerint esőt jelent.Én is álmodtam már halott rokonaimmal,és beszélgettem velük.Szerintem van élet a halál után és így próbálnak az élőkkel kommunikálni.
2010. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ha halottal álmodom, akkor utána mindig esik az eső. Ezt figyeltem meg.
2010. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyanyamtol hallottam, hogy idovaltozast jelent.
2010. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egy időben sokat álmodtam velük, egyértelműen a fel nem dolgozott trauma miatt. Olykor mostanában is. Néha rájövök, hogy valami esemény, aminek nap közben nem tulajdonítottam jelentőséget, álmomban visszahozza őket.

Egyszer pl. albérlőknek rendeztünk be egy szobát. Levittük a tesóm íróasztalát nekik, én alaposan letisztogattam. Ott porosodott, mert a tesóm már lassan 10 éve halott. Semmi furát nem éreztem emiatt. De este azt álmodtam, hogy számonkérte rajtam, hogy miért adtam oda másnak az ő íróasztalát. Én meg csak sírtam, sírtam, hogy ne haragudj, de azt hittük meghaltál...És álmomban örültem, hogy hát mégse halt meg, de csak folyt...folyt a könnyem tovább.

Egy ismerősünk a halott rokonaival álmodott, és könyörgött nekik, hogy ne vigyék el a fiát. Néhány nap múlva a srác autóbalesetben meghalt. Hátborzongató, és amúgy nem hinném el, ha nem maga az Édesanya mesélte volna el.

2010. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!