Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent halott lóval almodni?

Mit jelent halott lóval almodni?

Figyelt kérdés
Romak vezettek a lovasszekeret 4 barna szinu loval eleg rossz allapotban voltak,es az egyik meghalt erre nem alltak meg hanem meg jobban utottek oket huztak a halott lovat.mellettem valaki utanuk ordibalt es megatkozta oket,en is meg akartam es nagyon megijedtem,hogy ezt nem szabad es felebredtem.
2011. jan. 12. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Aha... Azt jelentheti, hogy zsírosat vacsoráztál. Legközelebb egyél könnyebbet, gyümölcsöt, műzlit...
2011. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:
Cigánnyal álmodni szerencsét jelent!!!!!!
2011. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat kedves Murr nagyon inteligensen valaszoltal ha csak ilyen valaszokra futja akkor ne latogasd ezt az oldalt azert irnak be az emberek mert amit nem tudnak masoktol megkerdezzek.Ha vmi nem tetszik egyszeruen ne valaszolja ra,ilyen tanacsokat meg ne adj olyannak akit nem ismersz.Ha tudni akarod vegetarianus vagyok.Sem zsirosat nem eszem ,vacsorat meg mar 10 eve eszem.
2011. jan. 13. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!