Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ha akit én...

Mit tegyek, hogy ha akit én nagyon szeretek, az már szinte teljesen "leszar"?

Figyelt kérdés
az én hibámból adódóan, de lehet anélkül is ez lett volna (távolság)
2010. márc. 15. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
"A távolság a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja" ez igaz, hidd el, tapasztalat. Bele kell nyugodni. Sajna!
2010. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pedig ez elég nagy tűz volt.... amíg el nem basztam mindent
2010. márc. 15. 21:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Beszédedből ítélem fiú vagy xD .Miért mondod hogy mindent te rontottál el?Ehhez két ember kell,az lehetséges hogy te több hibát követtél el mint az akit annyira szeretsz.Részletek?
2010. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Keress mást.Tudom,könnyű mondani,de gondolom fiatal vagy még,előtted az élet.Tanulj a hibáidból,és a következő kapcsolatodba ne viselkedj úgy,mint a mostaniba.
2010. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot, vagy kérj "időpontot" egy beszélgetésre és próbáld tisztázni a dolgot, ha Te vagy a hibás, Neked kell lépéseket tenned a helyreállítás érdekében. Lehet, hogy lehet? Vagy már nem? Kicsit részletesebben tudsz írni, hogy mi az ami elb...tál?
2010. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

elég durvákat mondtam rá, "hülyedolgokmiatt", nem érdemelte meg, hogy elhagyják a számat azok a szavak... (egyébként ez már lassan fél éve volt)


amúgy azt mondja, hogy nem szar le, de mégis én tökre úgy érzem :S:S

2010. márc. 15. 21:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem is tökre ugyanez a helyzet csak nekem osztálytársammal van így :S te még jobb helyzetbe vagy nem kell mindennap látnod ahogy nevet már nem veled...és lese szar na meg levegőnek néz...:S
2010. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ami működik, azt nem lehet elszúrni.

Ami nem működik, azt meg nem lehet erőltetni.

2010. márc. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha leülnél vele megbeszélni a dolgokat nyugodtan és higgadtan. Fel kell neki ajánlani, hogy amennyiben már nem szeret téged, nem akar veled lenni, akkor legyen őszinte, hogy te is tovább tudj lépni. Ha ez a helyzet, akkor sajnos az érzelmeit nem tudod megváltoztatni, viszont ha csak amiatt haragszik rád, mert csúnyákat mondtál neki régebben, akkor kérj tőle bocsánatot, talán ettől helyreáll a kapcsolat.
2010. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
miért? mit csináltál?
2010. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!