Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretek egy lányt akibe...

Szeretek egy lányt akibe teljesen belezúgtam és hát szeretnék vele lefeküdni mit kéne tennem hogy sikert érjek el?

Figyelt kérdés

A nők nagyon szeretnék azt hogy megdugják őket, vagy nagyon nehezen lehet ezt elérni náluk :S


JÓ JÓ nem vagyok perverz azért kérdezem mivel még szűz vagyok 18 évesen :(


Már kérdeztem a csajt hogy le-e feküdne e velem de mindig azt mondta hogy nem :)

Meg olyanokat mondot hogy modelnak is elmehett volna én erre azt mondtam hogy,, Te modelnak téged csak dugni lenne jó erre megütötte a vállamat :)


Nem tudom hogyan vegyem rá arra hogy lefeküdjek vele. Mit gondoltok?


2010. aug. 27. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
te szimplán h-ülye vagy... azzal nem sokat érsz el h a szemébe mondod h csak dugni jó... én nem csak a válladat ütöttem vna meg hanem a farkadba térdeltem volna egy hatalmasat... szánalmas...
2010. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem így kéne hozzáállnod
2010. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
na itt egy ujabb szánalmas, férfinak, sőt, fiúnak, bár lehet hogy normális embernek sem mondhato figura kérdése. Gratulálok kérdező! Te egy szánalmas fafejü idióta vagy!
2010. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Lancfuresszel...
2010. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
65%

Szia jösz dugni? 1x csak igent mond hidd el ;)


http://www.youtube.com/watch?v=2uEX1kQxGDk

2010. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát erre nem számítottam hogy ilyen válaszokat kapok a lepontozást remélem megértitek , Nehezen tudott volna letérdelni az autóban :) vezetés közben...

Kár hogy nem szabad káromkodni :) kapnátok oltást rendesen.

2010. aug. 27. 23:13
 7/15 A kérdező kommentje:
A választ továbbra is várom ha lehet akkor pár szintel normálisabbat. Más részt azt hogy " téged csak dugni lenne jó " viccböl montam neki mert hülyéskedtunk egész nap :)
2010. aug. 27. 23:15
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát öreg, szerintem ezt nem lehet tanítani... szerintem ne kezeld olyan nagy dologként a baszást, akkor talán könnyebb lesz. Bár úgylátom a csajnak nem igen jössz be.
2010. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy nem jövök be neki :S

Nem öreg 17 éves , és hát nem kezelem anyíra lazán, de ha ugy gondolom ezt máshogy nem nagyon lehet kezelni :(

Ha nem lazán kezelném ezt a doglgot akkor hogyan?

Gondolkodtam egy kicsit és arra jutottam hogy holnap meg kérdezem töle hogy nincs kedved dugni egyet...

Vagy viszek egy papirt és egy tölat és a papíra rá fogom írni hogy ,,, Megdughatlak?,,, Természetesen a papírt majd neki fogom megmutatni hát ha bejön :)


Köszönöm a válaszokat sziasztok ha van valami csak írjátok elfogom olvasni.

2010. aug. 27. 23:35
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen légy normális! Hogy akarsz lefektetni úgy egy lányt, hogy se nem jársz vele, de még kedves sem vagy hozzá. Akármilyen poénosnak is tartod magad, én lány szemmel szánalmasnak látom, amit csinálsz azzal a lánnyal.

Mi lenne, ha érdeklődést mutatnál felé? Mondjuk, bókolhatnál neki, meglephetnéd néhány aprósággal, és viselkedhetnél vele úgy, hogy kedvet kapjon hozzád! Az ilyen "dugjunk" típusú beszólásokkal, soha de soha nem lesz nőd!

Amúgy, csak gondold át... Azt írtad: "hogyan vegyem rá arra hogy lefeküdjek vele". Esetleg arra kéne rávenni, hogy ő lefeküdjön veled. Ne csak magaddal foglalkozz, hanem a lánnyal is. Add meg neki azt a tiszteletet és törődést, amit minden nő megérdemel!

Ha lepontozol is, ez egy normális válasz!

2010. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!