Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretek egy lányt akibe...

Szeretek egy lányt akibe teljesen belezúgtam és hát szeretnék vele lefeküdni mit kéne tennem hogy sikert érjek el?

Figyelt kérdés

A nők nagyon szeretnék azt hogy megdugják őket, vagy nagyon nehezen lehet ezt elérni náluk :S


JÓ JÓ nem vagyok perverz azért kérdezem mivel még szűz vagyok 18 évesen :(


Már kérdeztem a csajt hogy le-e feküdne e velem de mindig azt mondta hogy nem :)

Meg olyanokat mondot hogy modelnak is elmehett volna én erre azt mondtam hogy,, Te modelnak téged csak dugni lenne jó erre megütötte a vállamat :)


Nem tudom hogyan vegyem rá arra hogy lefeküdjek vele. Mit gondoltok?


2010. aug. 27. 22:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Felpontoztalak :)


Hallod a lelkemet a szivemet és minden pénzemet rá költöm :) Két hete ismerem vele töltöm minden időmet , hajnalba szoktam haza vinni és náha náluk alszok , az anyukája nagyon jó fej. Szoktunk hülyézkedni is és , rendesen el is tudunk beszélgetni :) Átszoktam ölelni és sok puszit szoktam neki adni , Állandoan azt mondom neki hogy szerelmem, meg édesem , meg ilyenek.... Ezért is gondoltam rá hogy még a suli előtt hát ha sikerül valami , ezért is kérdeztem.

2010. aug. 28. 00:03
 12/15 A kérdező kommentje:

De egyből már jaj te szatír állat több érzést, bárcsak anyi érzés lenne mindenkiben amenyi bennem ..

Ahogy montam is szerelmes vagyok belé legalábbis úgy érzem , állandoan rá gondolok és amikor meg nézem a pénztárcában a képét akkor hirtelen gyorsan kezd verni a szivem..



De mért van az hogy a csaj felszokot izgatni, már szerintem direkt csinálja velem mivel felizgat és ilyenkor felál a farkam és mindig fére kell menem hogy megigazicsam a kagyámban...


Ne nézetek nagyon perverznek csak öszinte vagyok.

2010. aug. 28. 00:06
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted ezt a lányt, akkor nem az az elsődleges célod vele, hogy lefeküdjetek, hanem hogy járj vele. Azután úgyis le fogtok feküdni, ha a kapcsolat működik, mert a szex hozzátartozik a párkapcsolathoz, de akkor sem cél, hanem eszköz, mármint egymás boldoggá tételéhez.

Viszont ha rögtön a szex jut eszedbe, akkor ez nem igazi szerelem, hanem csak megkívánás. Ami teljesen más!

2010. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja hoppá ti jártok. De 2 hét után akkor is korai!
2010. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Huu hát nem tudom már sex témákrol beszélgetünk , nagyn tetszik nekem :) nagyon jól néz ki álandoan ölelgetem puszilgatom, volt olyan hogy egy kicsit meg fázott és reszketett a keze akkor én megmasziroztam neki :)

Szerintem szeret engem elvileg mindig rolam beszél ,,, legalábbis a nővére ezt mondta hát kiváncsi vagyok rá :) majd lesz valami ,,, Azt nem mondtam hogy ö már nem szüz ,, és már nagyon szeretném hogy lefeküdjek vele :)

2010. szept. 8. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!