Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miér ilyen a...

Szerintetek miér ilyen a legjobbarátnőm akivel 10 éve vagyunk best-ek? [hosszú]

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm nevezzük Nórának.Nórával 10 éve vagyunk legjobb barátok,mindig vigasztaltuk egymást,ha vkinek vmi baja volt[pasi,család,barátok stb].4hónapja megismert egy fiút nevezzük Levinek.Levi minden hülyeségbe bele rángatja őt pl: A tescoban akart magának lopni egy 4000ft-os dezodort Nóra betette a kabátja alá,csakhát lebuktak.Emiatt Nóra lett megbüntetve és egy szót sem szólt Levinek,én egy kicsit felkaptam a vizet ,hogy miért viszi el a balhét helyette?,erre azt felelte,hogy ne ezen múljon a szerelmük.Ezután,miután rájött Nóráék az átlagnál gazdagabbak,meghívatta magát egy étterembe.Nóra lopott édesapukájától 20ezer forintot.Édesapja megtudta ezt,így nagy botrány lett.Kérdezte: miért lopott?Erre Nóra azt felelte,hogy: Az egyik barátomnak adtam kölcsön.Mire megmondta Levinek,hogy a részét majd amikor tudja adja vissza.Levi felkapta a vizet és még neki állt feljebb,hogy"10E.-forintért úgy oda vagy?Nagyot csalódtam benned,utállak."Nóra 2 napig sírt aztán felhívta a barátja,hogy megbékélt,de cserébe hívja őt meg a moziba.Nóra elhívta őt és még fizette neki az: üditőét,jegyét,popcornát.Voltak még aljas húzásai [meghívatja magát,barátnőm fizet neki mindenért.stb.]Legutóbb mikor itt volt Nóra,mondta,hogy már nincs zsebpénze,szülei nem adnak,adjak neki kölcsön,mert a barátja szórakozni szeretne.Kérdeztem tőlle mennyi kell?Ő azt mondta egy 10E-s.Én mondtam annyit nem adok,mert ez egy havi zsebpénzem.Ő azt mondta.hogy vissza adná.Erre a fejéhez vágtam,hogy "Nem veszed észre,hogy a barátod csak kihasznál?" Ő erre flegmásan közölte"Ő szeret engem,csak kicsit szegények,én szeretem őt ezér segítek neki"Lerendeztük az ügyet,de mikor elment én utánha elmentem a boltba venni egy tejet és mikor kinyitom a pénztárcámat látom,hogy nincs meg a 10E forint.Tudtam,hogy Nóra vitte el,ezért felhívtam őt és megkértem adja vissza,vissza adta és elnézést kért,amiért egy fiú fontosabb volt.2hétig nem találkoztal,de ezen a héten mégis és kibékültek.A fiú engem beállított rosznak ,és Nórát választás elé állította

"Vagy a kis barátnőd,vagy én' Nóra megint elcsábult és őt választotta,pedig szerintem csak kihasználja őt.Szerintetek mit tehetnék?


16/L


2010. márc. 15. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a barátnőd egy buta ostoba liba!!!!!!!!!
2010. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen szerintem most nem tudsz mit tenni. Ha a barátnődnek ennyi esze van... Inkább amikor majd jó nagyot csalódik a srácban, akkor legyél neki ott, hogy legyen kinek kisírja magát! Ha meg tőled kér pénzt a srác miatt, mondd meg, hogy neked sincs.
2010. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit tehetsz? Örülj, hogy megszabadulsz ettől a csajtól!
2010. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt kell mondjam,hagyni kell,hogy a saját kárán tanulja meg,ki és mi a fontosabb neki.Ő szakította ezt a virágot,hát szagolja,és szépen tanuljon csak a hibáiból!ha meg erre nem képes,és hajlandó,akkor nem is kár érte,meg kell fizetnie a tanulópénzt.Tartsd magad távol Tőle,amíg ilyen vak,és ostoba.
2010. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Keres egy másik barátnőt,mert rá nem számíthatsz többet.Majd ha bajba lesz jelentkezni fog,de én a Te helyedbe biztos elhajtanám.
2010. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnos én is voltam hasonló helyzetben mint a "Nóra". Engem is kihasznált,de én nem vettem észre vagyis igen de azthittem ez igy helyes,mert szerelmes voltam.-.- mára már nagyon megbántam h ilyen hülye voltam.
2010. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán fontos volt neked valaha ez a barátság és més most is úgy érzed, hogy fontos neked ennek a lánynak a sorsa, akkor keress rá alkalmat, hogy beszélhess a szüleivel. Mond el nekik, hogy a lányuk elindult a lejtőn lefelé és meg kéne állítani. Pakolj ki mindent nekik. Pillanatnyilag meg fog utálni ezért a lány téged, de egy pár év, de ha maradt még egy kis esze, akkor pár hónap múlva sírva fogja megköszönni!

Hidd el, tapasztalat!

2010. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
igen nem szép dolog amit az utolsó irt,de igaza van.
2010. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos sok embernek teljesen kikapcsol az agya, ha szerelmes. :( A barátnődnek is.

Lehet, hogy beszélned kéne a barátnőd szüleivel is. Hátha közösen ki tudtok találni valamilyen módszert arra, hogy észrevegye, hogy mennyire rossz úton jár.


Mivel te 16 vagy, gondolom a barátnőd is hasonló korú, így a szüleinek kéne valamilyen trükkel elválasztaniuk ettől a fickótól. És akkor visszamenne hozzád.

2010. márc. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló szituba, csak épp én voltam a Nóra.

Nem csak a barátnőm, hanem az egész családja fontos volt és az is nekem a mai napig.Már régebben történt, de mindanjiukkal szemben volt egy szemét húzásom.A dolog fenyegettük egymást ilyesmik, egy pasi miatt.Probáltak beszélni anyámmal, de az sem használt, megzakkantam.

1 évig nem beszéltünk, aztán valahogy már nem tudom hogy, kibékültünk.

15 éve vagyunk legjobb barátnők.


Nem tudom segített e asztorim, remélem igen.

2010. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!