Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes egy nő logikus...

Miért nem képes egy nő logikusan gondolkozni?

Figyelt kérdés

Miért nem cseréltem ki időben azt a villanykörtét, ami másnap kiégett?

Miért nem mennek be a cinkék a madáretetőbe?

Sorolhatnám még....


2010. márc. 15. 18:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfi és egy nő közti kapcsolatban éppen az a szép hogy a két fél telejsen máshogy gondolkozik, és mindenki ezt gondolja a másik nemről.

egyébként meg: ha minden nő/pasi egyforma minek válogattok annyit?:D

2010. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
76%
Akármi vagy is, ne itt hisztizz, aranyom, hanem anyukád szoknyájánál. Szerintem mind elolvastuk. Az, hogy nem tetszenek a válaszok, nem a mi hibánk. Talán esetleg fogalmazz pontosabban, mi is a probléma, és mit szeretnél megoldani. A hiba a te készülékedben van, akár pasi vagy, akár "egyéb"... (Tényleg, mi az az egyéb? Magyarban nincs semleges nem, vagy mégis?)
2010. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha értelmesen kifejtenéd,konkrétan mi a gondod,akkor értelmes válaszokat kaphatnál.
2010. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

"Aranyom"! (20.57) Egy szóval nem mondtam, hogy nem tetszenek a válaszok, csak elég nívótlanok.

Mi az egyéb?? Ti vagytok lányok

Anyukám szoknyájánál már nem hisztizek, mert tavaly meghalt.

2010. márc. 15. 21:03
 25/29 anonim ***** válasza:
81%
Akkor egy pszichológusnak panaszold el a bánatodat, te hisztis barom, mert itt senki nem gondolatolvasó.
2010. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy elfelejti, mert sok minden mást is meg kell oldania. Én is nő vagyok, de nekem evidens, hogy adok a madaraknak enni, meg kicserélem a vilanykörtét. Néha elfelejtek dolgokat, ezért használom az emlékeztetőt a telefonban.
2010. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj, ne csodálkozz, ha ilyen válaszokat adunk. Ha azt a kérdést tetted volna fel, hogy miért nem képes az asszonyom logikusan gondolkodni, nem ezeket a válaszokat kapod. így viszont degradálóan beszélsz alapjaiban véve a nőkről. és ez sértő azokra a nőkre nézve, akik nem sötétek. A másik, hogy erre a kérdésre nem lehet válaszolni. azért nem tud logikusan gondolkodni, mert nem tud. nem képessége a logikus gondolkodás. vagy utál téged és direkt beleköt mindenbe amit teszel vagy mondasz. kötekedni akar. szóval ha olyan kérdést teszel fel amire nincs válasz, és azt még ráadásul úgy is, hogy közben támadod a nőket, akkor ne lepődj meg a válaszokon...mindenki azon kezd el lovagolni, mert választ erre nem lehet adni. ennyi!
2010. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
52%
Egy nő csak egy pasi szemével nézve nem logikus, de állítom hogy fordítva is így van :)
2010. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy a nők többsége igenis tud logikusan gondolkodni. Az, hogy te azon a szinten keresgélsz párt, akiknek rá kell írni a kezére, hogy melyik a bal/jobb, elég szomorú. Ezzel magadat is minősíted. A hisztérikákat kerülni kell, mert ők tényleg nem tudnak gondolkodni.
2010. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!