Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volt nehéz gyerek kora?

Kinek volt nehéz gyerek kora?

Figyelt kérdés
Felnőtt életeteket menyire befolyásolja ?
2015. okt. 6. 06:07
 1/8 anonim válasza:
66%
Ha gyerekkorban nem tanulsz meg helyesen írni az nagyon befolyásolja a felnőttkorodat..
2015. okt. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyfokú önbizalomhiányt eredményezett ..Tarsfuggo vagyok.
2015. okt. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Nem csak az "n" betűn bukott ki, hanem azon is, hogy például a "gyerekkor" egyben van.


Látszik, milyen jól írsz te is. :P

2015. okt. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem közösségi problémáim voltak régen, főleg általános iskolába és középiskolába. Voltak ugyan barátaim akikre lehetett számítani de gyakran kerültem olyan helyzetekbe amikor én voltam kiközösítve, engem bántottak a legtöbbet jobbára lelkileg és ez akkor azzal járt hogy zárkózottabb és félénkebb lettem, és bizony ha a mostani munkahelyemen nem kerültem volna be abba a társaságba akik segítettek helyre rakni, több önbizalmat adtak és tényleg mellettem álltak bármi volt akkor most még rosszabb lenne a helyzetem. Így sem egyszerű mert ismerkedésnél elég félénk vagyok, de már kezdek úgy ahogy talpra állni. De viszont aminek örülök ebbe az az hogy végül is határozottabb lettem egy idő után és óvatos meg odafigyelek a környezetembe folyamatosan ami azét sosem át a mai világban. Meg annak örülök hogy a szüleim elég szigorúan vették azt hogy legyek önálló, igaz hogy most még velük élek, de nem lenne gond ha egyedül lennék mert feltudom találni magam. Anna örülök hogy nem kényeztettek el és egyszer amikor nagyon elvoltam kényelmesedve hirelen a sarkamra kellett álljak.
2015. okt. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is.Árva gyerek voltam és magamnak voltam a saját apám,saját anyám aki megvédett.Csak annyiban változtatott a felnőtt koromban,hogy már 4 évesen eldöntöttem mit akarok és akkor is olyan elszántan kitartottam a döntésem mellett ami felnőttként is megtartottam.

Valójában elégedett ember vagyok,mindent elértem amit szerettem volna.

2015. okt. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ismertem a szüleimet és a nevelőm vert, sok problémám volt emiatt, de azt hiszem, a nagy részükkel megküzdöttem. Nem tartom magam szerencsétlenebbnek az átlagnál.
2015. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Állítólag nekem az volt. Akiknek teljesen természetesen meséltem a gyermeki éveimről a végére mindenki lesápadt, kibuktak és vígasztalni kezdtek feszt, pedig nem voltam sem szomorú, sem dühös, amikor meséltem, csak nem értettem mi a fene van velük. Ezekszerint velem van a baj.
2015. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat ! :)
2015. okt. 6. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!