Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hullámvölgy a távkapcsolatban!...

Hullámvölgy a távkapcsolatban! Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Párom 4 hete ment ki külföldre dolgozni. Nem először megy már oda dolgozni. Régen is voltunk már így távkapcsolatban. Most azonban úgy érzem kicsit megrekedtem megint (régen is voltak bennem ilyenek, és utálom ezt az érzést).


Feszült vagyok, kilátástalannak látom a dolgokat. Ő szerinte túl pesszimista vagyok és mindig rossz dolgokat vetítek előre, és ha őt is visszavetem ezekkel a negatív gondolataimmal.


Sajnos otthon dolgozok pár órát csak, így sok időm van ezen gondolkodni.

Régen mikor kinn volt sokszor írt szerelmes üzeneteket, most beszélünk esténként munka után.

Hiányzik a lelkizés valószínűleg mert most megborulva lelkileg kicsit.

Nem tudom hogyan tudnék ezen változtatni. Szerintetek? Volt valaki hasonló helyzetben?


2015. szept. 29. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
foglald le magadat, mert csak gyártod az elméleteket
2015. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Keress új pasit!
2015. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs normális munkád, akkor te is kimehetnél külföldre dolgozni, nem? És akkor együtt is lehetnétek.
2015. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Miért nem dolgozol te is? Depressziós vagy . Szörnyű az ilyen nő.
2015. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tehát te pár órát dolgolzol naponta, ő meg külföldön gürizik, hogy mindkettőtöket eltartsa... Menj utána és dolgozz, mielőtt ő sokall be...
2015. szept. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tart el! Nem élünk még együtt!!!
2015. szept. 29. 10:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Én megértelek,az én párom is kint dolgozik és nehéz.Volt olyan,hogy 6 hétig nem is láttam.Az egészben az a legrosszabb,hogy amikor haza jönn tudom,hogy vissza fog menni és kezdődik,minden előröl..Szerencsére most 2 hetente jönn. Én azt tanácsolom,hogy ha rossz dolgokat is vetítesz,akkor ne mondd el neki( ez nagyon lehúza őt,miközben ilyenkor mindkettőtöknek az erősítés kéne)A másik pedig,hogy ne várd fokyamatosam azt a napot,amikor jönn haza,mert akkor nem fog el telni az idő :) Gondolj pozitívan előre,hogy vehetek,majd házat stb..Ezzek az érzések idő közönként,előfognak jönni,de kitartás!
2015. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
miért nem mész ki te is?
2015. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Menj ki te is vele!!!!!!!
2015. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy, és hány éve jársz a pároddal, de szerintem ez a kapcsolat megrekedt. Lehet, hogy igaza van a párodnak, ne légy negativ, mert akkor csak a negativ dolgokat vonzod be. Keress munkát, sportolj, élj egészségessen, ha fiatal vagy tanulj, akár nyelvet, és menj ki te is dolgozni.. különben ne látok nagy jövőt a kapcsolatodban.
2015. okt. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!