Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül ilyen...

Van még rajtam kívül ilyen ember ilyen családdal (pozitív értelemben)?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenki válik, összeveszik a családtagjaival stb. A szüleim 27 éve élnek boldog házasságban, a bátyámnak most volt esküvője (25/F) és 40 fős összetartó családunk van, akik minden évben összegyűlnek egy közös nyaralásra. Mindenkivel tartjuk a kapcsolatot, bárki bárkit hívhat bármi bajban, például mikor a nagymamám meghalt az egész család egy órán belül nálunk volt és segített.

Mindenhol azt hallom, hogy hullik szét a család, mindenki félremegy, a gyerek rossz útra tér, piál, dohányzik 14 évesen...nyugtassatok meg, hogy nem én vagyok az egyetlen szerencsés ezen a földön, légyszi csak azok írjanak, akik ilyesmik mint mi :) arra is kíváncsi lennék, hogy szerintetek mi miatt van ez és hogy az ilyen családok miben mások a széthullottaknál.



2015. szept. 27. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Talán az is közrejátszhat,hogy mindenkinek normális a párja,szerintem az sokat számít.

A mi családunk is ilyen volt-nyaralás nélkül-a többi stimmelt..míg a bátyám el nem vett 1 hárpiát,aki össze-vissza megfurta a családot,hazudozik,gyereket csinált a bátyámnak..A bátyám meg ment utána minden döntésben..



Irigyellek:) Jó ilyet hallani a mai világban.

Próbáld Te is továbbvinni ezt..


20/L

2015. szept. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen a család, a nagyszülők testvérei, azok unokáival is tartjuk a kapcsolatot. Szóval én nagyon jóban vagyoak 2. unokatesóimmal is.
2015. szept. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs családom, de a férjemé olyan összetartó, mint a Tiéd! :)
2015. szept. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást, kívánom hogy mindenkinek megoldódjanak a gondjai :)
2015. szept. 28. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!