Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar a legtöbb nő...

Miért akar a legtöbb nő másnak látszani?

Figyelt kérdés

Szánalmas látvány mikor 40-45 éves nők úgy viselkednek, öltöznek, mintha 18 -20 évesek lennének. Miért jó, ha bohócot csinálnak magukból? Mefigyeltem általában az eyedülálló nők legtöbbje ilyen. Miből gondolják, hogy egy hozzájuk illő komoly férfi egy ilyen ál 20 évesre vágyik??

Szánalmasak, mi a vélemény, és ha esetleg valaki magára ismer, mivel magyarázza ezt a viselkedést??


2010. márc. 14. 14:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

Hiába pontoztátok le az utolsót,neki is igaza van!

Egy dolog,hogy kinek mi nem tetszik,egy másik dolog,hogy ki mitől és hogyan érzi jól magát.

Ha van olyan idősödő nő,akinek jó az alakja,és éppen ahhoz támad kedve,hogy mondjuk 20 évesek ruháit vegye fel,hát tegye.Engem biztosan nem bánt vele,sőt,rosszat sem tesz nekem ezzel.Még ha nevetségesen is hat sok esetben,ő viseli azokat a cuccokat,és nem Te,és a következményeit tis neki kell viselnie.

Nem hinném,hogy ez olyan kardinális problémának számítana.

Végül is,ha nem tetszik,nem nézek rá.

2010. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

Miért ne rakjam ki a dekoltázsomat,akkor van is meg szép is...?

Szerintem meg azok a csitrik röhejesek,akik felveszik a mélyen kivágott ruhát,aztán nincs alatta semmi....

40.

2010. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem is a dekoltázsról van itt szó, hanem el kell fogadni a a kort és az azzal járó következményeket. Ergo nem hordok tini ruhát.
2010. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Milyen következményeket?

Amikor elvittem a lányomat az osztálytársához,azt hitte az anyja,hogy a lányom nővére vagyok :-)

2010. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor te nem vagy extrém, de sokan elfelejtkeznek magukról. Vicces tud lenni egy 50 feletti nő derékig érő szőke hajjal. Csőnadrágos 40 fölött nő, Uh :(, amit most a 15 évesek hordanak. Áh, lehet én vagyok konzervatív, de még mindig jobb, mint nevetségesnek lenni.
2010. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utsónak tökéletesen igazat adok. Nem is a dekoltázsra gondoltam én sem, sőt riportot sem készítek velük, nem akarom őket megváltoztatni, nem is zavarnak, eyszerűen röhejesek számomra, én csak más véleményére is voltam kiváncsi.
2010. márc. 15. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!