Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar a legtöbb nő...

Miért akar a legtöbb nő másnak látszani?

Figyelt kérdés

Szánalmas látvány mikor 40-45 éves nők úgy viselkednek, öltöznek, mintha 18 -20 évesek lennének. Miért jó, ha bohócot csinálnak magukból? Mefigyeltem általában az eyedülálló nők legtöbbje ilyen. Miből gondolják, hogy egy hozzájuk illő komoly férfi egy ilyen ál 20 évesre vágyik??

Szánalmasak, mi a vélemény, és ha esetleg valaki magára ismer, mivel magyarázza ezt a viselkedést??


2010. márc. 14. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
hú, ilyet én is láttam már, szerintem is szánalom. én 28 vagyok, én sem öltözöm úgy mint egy tini, mert az én pozíciómban viccesen is hatna...meg egyébként is. szerintem ezek a nők így csak azt érik el, hogy inkább idősebbnek látszanak a koruknál. férjem is mondja, hogy néhány nő azt tudja ugyan, mikor született, de a naptárat elnézte, 2010-et írunk, nem 1980-at...
2010. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Biztosan fiatalosnak akar tunni,és ugy gondolja,hogy igy hamarabb talal maganak part!
2010. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Én olyat láttam, hogy 60 éves nő, hosszú világos szőke hajjal, csizmában, harisnyában szoknyában. Először hátulról láttam, azt hittem az egyik ismerősöm az, erre megfordult, hát elég érdekes látványt nyújtott. Nem tudom miért csinálja. Az öregedés a természet velejárója, teljesen normális folyamat. Ha valaki szép, az nem attól lesz szép, hogy úgy öltözik, mint egy gimnazista, hanem alapból szép.
2010. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem van olyan nő is,akinek 50 évesen is kitűnő az alakja,és fiatalos,divatos ruhákat hord.Ha megteheti,mert olyanok az adottságai,miért ne tegye?Nem kötelező mindenkinek visszeresnek,megereszkedettnek lennie,csak azért,mert nem 30 éves.
2010. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

14:34-es nem arról van szó, hogy ne öltözzön divatosan! itt arról van szó, hogy egyik másik szó szerint a tinidivatot követi :) na AZ a vicces...


első voltam...

2010. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Én mindig kiröhögöm az ilyeneket,mert nagyon nevetségesek,mindezek tetejébe még fensőbbségesek is,tiszta röhej :D
2010. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

anyum 39 éves.. simán a nővéremnek nézik, mert fiatalosan, nőiesen, divatosan öltözködik (az a poén hogy én nem :D) és szerintem neki spec. nagyon jól áll. meg láttam még sok ilyen példát.. viszont az igaz hogy vannak olyanok akiknek nagyon nem :/ de ha így érzik jól magukat.. legalább van min csámcsognia a népnek :)

16/L

2010. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Hát ezek a kedvenceim. A hideg fut a hátamon végig láttam olyat is, hogy a sarokra sem mennék ki úgy, és megfordult a boltban megszólalt s no fog.

Nem értem én sem. A másik, na az király volt. Kb. 40-es volt, csizma szoknya stb és ez még nagyjából ok is lett volna, de felvett hozzá egy térd feletti sárga zoknit, a csizma persze a térde alatt kb. 5 cm-re ért véget. Na gondoltam magamban, az ízlése is hát és persze miniszoknya. A halálom. Én 28 évesen sem öltözöm úgy, mint egy 18 éves, a kirakott dekoltázs stb. ilyenek.

Biztos így akarnak férfit fogni, de mindig mondja a férjem, hogy az ilyen nem férfit hanem csakf@szt tud fogni (bocsánat a kifejezésért)

2010. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Én ismerek ilyen 40-es nőt! Uh, valóban úgy öltözik ahogy leírtad kedves kérdező, sőt buliba jár, s 20-30 férfiak után nézelődik. Még az sem érdekli hogy van pici gyerek, mert csak élvezni szeretné az életet. Cabrio feeling, pénzes férj, és tini ruha. Ez ám az élet. :(
2010. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

"Szánalmas látvány mikor..."

ahogy világmegváltásodba be akarsz vonni másokat.

Menj, és váltsd meg a világot egyedül, ha nem tetszik!


És filmezd is le, amikor pl. a Lehet téren győzködöd a nőket, hogy ne akarjanak másnak látszani :))

2010. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!