Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te összeházasodnál egy íróval?

Te összeházasodnál egy íróval?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 10:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
33%
Én nem.
2015. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Próba szerencse?
2015. okt. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
16%

"Egyébként: attól, hogy valaki író, miért kéne, hogy lobbanékony természete legyen? Ennyi erővel minden szőke nő hülye, nem?"

Igen, minden szőke nő...

2015. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Biztosan egy átlag feletti, izgalmas kapcsolatot tud nyújtani egy író, akinek vannak gondolatai, megmozgatja a fantáziánkat, jó vele éjszakákon át beszélgetni.

Ha egy egoista, élménygyűjtő pasiról van szó és az ember lánya elgyengül a nagy dumáktól, akkor sem szabad eldobni egy ilyen lehetőséget, de hosszantartó hűségre ne számíts.

Általában művészember nem nősülős típus, éppen ezért, ha megkérte a kezedet és te is szereted, ne a gazdasági társulás oldalát nézd, mert tök felesleges és legyél a segítő, inspirálóm oldala. Ne hallgass se a családra, se az irígy barátnőre, csak a szívedre!

Sok boldogságot, kevés szívfájdalmat kívánok neked!

2015. okt. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hülyeség általánosítani, nem ez határozza meg a személyiséget. Nekem az egyik nagyapám költő volt, meg emellett a legkedvesebb ember, akit valaha ismertem, vele aztán nem volt nehéz együttélni :)

Nekem nagyon bejönne, ha író lenne a férjem, én úgyis könvfüggő vagyok, és azért aki könyveket ír, az általában sokat is olvas, szóval lenne miről beszélgetni :)

2016. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon bejönne, végre összeszedném magam és befejezném a saját regényemet is :)
2016. febr. 10. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!