Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeházasodnál egy híres,...

Összeházasodnál egy híres, ismert férfivel/nővel? Ha igen, miért? És ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem szempont, hogy híres-e, vagy sem. Nem elsősorban híres emberek közt keresném a prom, mert nem vágyom közéjük, abba a világba. De ha egy ismertebb emberbe szeretek bele, akkor így jártam... :)
2011. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha beleszeretnék és megkérné a kezem,akkor hozzá mennék.
2011. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok!


Tegyük fel, hogy egy híres, ismert férfiről van szó. Nagyon jóképű, kedves, olyan igazi álompasi... De ott van a nagy ismertség, a sok-sok (fiatal) rajongó. Ilyen áron is őt választanátok? Ki tudja, hogy hűséges lenne-e hozzátok?

(Nem vagyok ilyen helyzetben, a félreértés elkerülése végett!)

2011. jan. 26. 20:17
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már engem választott, lesz annyi önbizalmam, hogy ne féltékenykedjek. A privát szférámra viszont kényes vagyok. Nem szeretnék magazinokban szerepelni bevásárlás és vécézés közben.
2011. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem tartozik a vágyaim közé, de ha úgy alakulna, nem ez lenne a kizáró ok. A magánéletet én sem vállalnám, hogy kiteregessék.
2011. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha megismerkedésünkkor nem tudom róla, hogy ismert, és belé szeretek akármiért, s csak utána tudnám meg róla a részleteket... Akkor nem hiszem, hogy emiatt rögtön lépnék. Ha összeegyeztethetőnek látom az életünket, és úgy érzem meg lehet bízni benne, akkor nem baj.


Ha már kezdetektől tudom, hogy ismert, akkor meg eleve kerülném szerintem. Csúnya dolog az előítélet, de nekem is az ugrana be, hogy lehet sokan bomlanak utána, minek keressem magamnak a bajt. És amit a 20:17-es kommentedben írtál, azzal totálisan egyet értek.

2011. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Van egy külföldi énekesnő, akivel girl crush-om van. Tudom, gáz, de nagyon bejön és én feleségül venném, ha engedélyezett lenne a melegházasság. De csak őt! Nagyon jól néz ki, tetovált, meg minden..aaa.

18L

2011. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem hiszem, hogy tudnék hírességgel élni. Amiatt, hogy ők annyira a rajongók kereszttüzében vannak és annyi nő van rájuk ragadva. Nem hiszem,, hogy hosszú távon el tudnám viselni. Valamint azt sem hiszem, hogy ennek a kísértésnek örökké ellent tudna állni.


Ha beleszeretnék, talán nem tudnék ellenállni egy darabig, de mivel nagyon nem szeretek a középpontba lenni, nem valószínű, hogy el tudnám viselni, hogy engem is követ a média.

2011. jan. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Kapja be, aki lepontozott:D
2011. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyien válaszoltatok! Nagyon elgondolkodtató, amiket írtatok...


Tőlem mindenki "zöld kezet" kapott, mert számomra minden válasz hasznos volt. Szóval nem én vagyok a "tettes".

2011. jan. 27. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!