Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeházasodnál egy híres,...

Összeházasodnál egy híres, ismert férfivel/nővel? Ha igen, miért? És ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 20:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem ide akartam küldeni a kommentet!
2011. jan. 27. 17:28
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem szeretnék reflektorfényben élni. Kétszer volt erre lehetőségem, de inkább visszavonultam.
2011. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Ha nem sértődsz meg, megkérdezhetem, hogy kik voltak? (Privátba is megírhatod, ha gondolod!) És miért döntöttél így? Éltél velük együtt? (Ne haragudj, de nagyon kíváncsi vagyok.)
2011. febr. 5. 11:17
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer egy Magyarországon eléggé ismert párom, de nem tartott sokáig, nem sokat éreztem a "reflektrofényből". De ha tovább tartott volna sem zavart volna szerintem. Ugyanolyan emberek, mint mi, csak nekik ilyen a munkájuk.
2011. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés...


Nem: mert nem bírnám a rajongókat, újságírókat, szerepléseket. Sok híresség el van szállva magától, valószínűleg anyagilag is jobban állna mint én, ezért kb semmi beleszólásom sem lenne a dolgokba.


Igen: mert ha tényleg szeret engem, akkor ezek a fent felsorolt dolgok nem számítanak. De biztos nehéz lenne...


Most ez hülye példa, de aktuális: itt van pl Vilmos herceg :D Nekem ő nagyon bejön, és hát egy herceg :)

De a feleségének annyi lemondása lesz, hogy kb a levegővételre is engedély kell neki. Ha együtt maradnak, a hátralévő életét szabályok szerint kell élnie, úgy hogy közben lesifotósok és újságírók követik...Nem tudom lennék-e a helyében.

2011. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
10.59-es vagyok. Nos, az egyik egy nagyon ismert politikus volt, a másik egy szintén ismert zenész. Egyikkel sem éltem együtt; előbbinél óriási szerelem volt. Sokkal visszahúzódóbb vagyok annál, mintsem partikon villogjanak velem, netán valaki az én rangomat emelje a saját fényével.
2011. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!