Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megromlott a szüleim...

Nagyon megromlott a szüleim es köztem a kapcsolat. Mit tudnek ezzel meg kezdeni?

Figyelt kérdés
Szüleimnek nagyon negatív az én személyiségem. A családban a keresztapámtól örököltem a meglátásokat és egyéb más érdekes olykor negatív de sokszor pozitív vonásokat.. Szerintük önzö vagyok es csak magamra gondolok, de alar hanyszor segitek nekik utanna nem erzem rajtuk az elegedettseget es az örömöt.. Sokszor panaszkodnak, es negatív dollgokról és más életéröl témáznal.. Engem nem erdekel masok hogyan ellnek es ezert a sakat karrieremet epitem.. Ebben sem latom ,hogy joizuen tampgatnanak.. Egyszóval nem tudjak elfogadni , hogy en olyan vagyok amilyen es ezért kis idönkent kiborulnak a helyett, hogy beletorodnenek.. Ugy erzem jobb lenne nekem egyedül de nem tudom, mitévölegyek, mert szamtalan megbeszelles utann sem oldodtak meg a problemak.. Hogy ugy proballjam meglozeliteni veluk a dolgokat, hogy en ilyen vagyok es ha komolyan szeretnek akkor elfogadnak ?
2015. szept. 24. 10:27
 1/2 szántóvető ***** válasza:
semmit,költözz el végre és akkor nem fogsz ilyen haszontalan dolgokon rágódni.
2015. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, koltozz el! Lehet, hogy szárnyakat kapsz attól, hogy megszabadulsz a sok negatívitástól. Perszed az is lehet, hogy elkezded értékelni azt a fajta támogatást amit toluk kaptál, csak észre sem akartad venni. De mindenképp reálisabban látod majd a viszonyotokat és eleve a világot.
2015. szept. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!