Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonságokkal...

Milyen tulajdonságokkal bírtak azok a nők akiket 30-40 éve erkölcstelennek neveztek, és milyenekkel ma?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint ma szerintem.
2015. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

falukban sokkal zartabb volt még a gondolkodás, szóval olyan, hogy lány megy a fiús házhoz, már erkölcstelen volt a nép szemszögéből. de nagyobb közösségben nem figyelte senki kb.

egyébként szerencsére akkor is voltak, akik szartak más véleményére. mindenkinek legyen egy értekrendje, és éljen aszerint, de ne iteljen el masokat, akik másképp gondolkoznak. én ezt várom el mindenkitől, mivel én se szólok le senkit mondjuk amiatt, hogy sok pasival volt. lelke rajta.

2015. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, hidd el akkoriban sokkal,sokkal rosszabbak voltak az emberek,csak ugye mivel akkoriban semmit sem szabadott elkotyogni ezért nem is lettek nagy dobra verve a viselt ügyek.
2015. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!