Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon miért van így?

Ez vajon miért van így?

Figyelt kérdés

Itthon töltöm a legtöbb időt tanulással meg minden.(Barátokkal is szoktam lenni, nem mindig itthon) Hétvégén általában unatkozok itthon. Tesóm állandóan babàzni akar velem, (én meg nem) szüleim nem foglalkoznak velem. Ezért általában mindig unatkozok, de mikor nagyszüleimnél vagyok, akkor mindig jókat nevetünk, játszunk, stb... És mikor ott is unatkozok akkor is jobban érzem magam ott mint itthon. Anya megkérdezte, hogy miért és nem tudtam neki válaszolni.


Esetleg tudjàtok, miért van így?


14/F

.



2015. szept. 16. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet az oka, hogy a nagyszülők mindig kitörő örömmel fogadnak téged, de a szüleid számára evidens, hogy ott vagy.:)
2015. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért mert nem tudod magad feltalálni. Nem vagy már kisgyerek, hogy szórakoztatni kelljen, kezdj el olvasni, vagy játszani az okostelefonodon, megnézni egy filmet, elmászkálni valahova a haverokkal.
2015. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!