Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így normális?

Szerintetek ez így normális?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy szüleim elváltak jó pár éve, anyámmal élek, és azóta kicsit megváltoztam.. Nem olyan vagyok mint amilyennek apum megszokott. Pl zenei stílusom: mostmár legközelebb a rap áll a stílusomhoz, + modern zenéket hallgatok inkább, ellentétben régen csak rockot.

A hajamat is "pávásan" hordom kicsit, most már nem igazán az a régimódi felfogásom van, amit szintén megszoktak. Na és én ezt mind (és még csomó más szokásom) próbálom eltitkolni apum és a tesóm előtt, mert félek hogy lenéznének, mit szólna apám, satöbbi.. :s Egyszer már megkaptam a hajamra, h "mi a fäsz van a fejeden?"

Közületek is van aki eltitkolja néhány szokását a családja előtt? Szerintetek ez így normális?


Még mielőtt valaki kötözködne, nem, nem ez a legnagyobb problémám... :)


2015. szept. 14. 21:08
 1/6 Nuvolyna ***** válasza:
19%
nem írtad hány éves vagy, de gondolom 14-18 között...igen normális, inkább ilyenkor legyél kicsit "bolond" és éld ki magad, mint később, amikor már csak nevetséges leszel :-)
2015. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tényleg, bocsi :D Egyébként 15 vagyok

Fú, most hogy mondod.. nemakarok felnőni :D

2015. szept. 14. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyira utálom ezt a felfogást, hogy pont akkor legyél "menő" meg önmagad, amikor kb. senki vagy, mert a szüleid tartanak el. És amikor meg szabad vagy, akkor nyald le a hajad, és legyél "normális".


28 évesen is rendszeresen teszek színes tincseket a hajamba, szeretem a Mötley Crüe-t és Lady Gagát is. Eljutottam arra a pontra, hogy leszarom, ki mit gondol. Nem élhetem le az egész életemet görcsölve, hogy valaki beszól. Te se tedd. Ez vagy te. Minél természetesebben viseled magad, annál kevésbé szólnak be.


Hidd el, felnőttként is az lesz, hogy nagyon sok ember akkor érzi jól magát, ha téged földbe tapos, de ne hagyd magad. Amíg másokat nem bántasz, senkinek nincs joga ahhoz, hogy aláássa az önbizalmadat.

2015. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi helyzetben vagyok, de én nem titkolok semmit :D

Kb. egy éve költöztünk, apumhoz hétvégén járok. Azóta a szöges ellentétemmé változtam. Akkor kis visszahúzódó, nyomi otthonülő rocker voltam, kövér, maga a megtestesült pesszimizmus. Azóta fogytam majdnem 20 kilót, edzek, figyelek magamra, sminkelek, körmöt festek, bulizni járok, pasizok, barátkozok, tuctuc zenét és rapet (is) hallgatok. Azért a rockot soha senki nem fogja kiölni belőlem!!! :D Szóval most olyan vagyok, mint akiket utáltam, és amilyen soha nem akartam lenni. De nekem így jobb, sokkal jobban érzem magam.

De nem titkolok semmit apum elől, úgyis kiderülne. Meg ő nem nagyon foglalkozik ilyenekkel. Többet mondja azóta, hogy szép vagyok. A bulikba is eljön értem, nem nagyon volt gond soha. Mondjuk nem szoktam részletezni semmit se.

16/L

2015. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a harmadikkal.

Nem is értem, miért gondolja valaki, hogy tiniként kell különbözni másoktól. Szerintem mindig legyünk önmagunk, ha mindenkivel szembemegyünk olyan dolgokban, amik a magánügyünk, akkor is :)

A zenei stílus sem korfüggő, nekem valószínűleg 100 évesen is be fog jönni a jó s nekem tetsző metál s addigra sem fogok felnőni, mire jó az? :)


Igen, normális, hogy az ember ízlése változik, főleg ifjan, de később is lazán megtörténhet.

2015. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, ment a zöld!:)
2015. szept. 14. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!