Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapi buli. Ötletek? Böv...

Szülinapi buli. Ötletek? Böv lent SOS

Figyelt kérdés

17leszek.anyucimat szeretném meglepni a szülinapján.44lesz.


elég nehéz,mondhatni rettenetes év van a hátunk mögött(2009) szóval most szeretném ha boldog lenne.

azt terveztem h (mivel kollégista vagyok,nem otthon lakom) hazajövök kedden,1 nappal a szülije előtt,és a tudta nélkül mamámnál alszom.természetesen ugyanabban a községben. és reggel én kelteném nagy csokor virággal és 1 csomó ajándékkal. anya tanár,szóval olyan 4körül hazaér a sulibol,és megmondom neki h 1 fodrászhoz "elmenés" is az ajim része, megbeszélem előre a fodrászával és ameddig ő ottvan előkészítek mindent az esti bulihoz,és hazahozzuk a rendelt tortát. és a tortán ez fog állni (mivel egy fiatalos,szép csinos gyönyörű anyukával büszkélkedhetek) h:

A születésnapod eljött hát megint

A 44 évedre mindenki csak legyint

Éveid bár már napról napra telnek

Gyönyörűnek tűnsz a fiatalok mellett..:)


ugye lehet olyan tortát ami 1 könyv és ez beele van írva?


jó ötlet? anyukák ti örülnétek?


ja és akk szerdátol másik hétfőig otthon lennék vele:)am április 21én lesz.

addig pénzt is gyűjtök.milyen tárgyajándékok lennének a legjobbbak??


íírjatok. olyan izgatott vagyok.:)


köszi előre is


2010. márc. 12. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd... Egy ilyen meglepi után én már nem is kérnék semmit sem! :) A sok-sok meglepi és a buli a barátokkal, vendégekkel szerintem a legnagyobb ajándék lenne, ha anyuka lennék. :) És igen, lehet ilyen tortát csináltatni, nekem is ilyen volt. A fodrászhoz küldés is aranyos. És bőven elég is. Sőt, ennyi idősen tán túl is teljesíted magad.

21/L

2010. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jo otleteid vannak, de szerintem az hogy kimaradj a sulibol nem feltetlenul szukseges. Nem orulne, ha o lenne az ok es az alibi egy egyhetes logasra. En a helyedben annyit tennek, hogy kedden suli utan meglepnem egy csokor viraggal, majd johet a fodrasz es utana a buli. Folosleges hogy te ebreszd, szerintem inkabb az lesz az elso gondolata hogy mit keresel otthon, ahelyett hogy orulne.
2010. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aranyos anyukád lehet, ha ilyen gyermeke van!


Szerintem kreatív vagy és lelkes! Jó ötleteid vannak! De ne ess túlzásokba. Nem kell plusz ajándékot venned, csak légy ott mellette akkor reggel, küld el fodrászhoz és egy csöndes kis buli azokkal, akiket szeret.


Már az is bőven nagy ajándék, hogy vagy neki!

S biztosan fog örülni a tortának is, meg mindennek!

Legalábbis én örülnék.

Sok sikert!


26 L

2010. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
de cuki vagy :) nem tudom nekem nagyon tetszenek ezek az ötlet(ek) ha nagyon akarsz mellé valami kicsi szobrot vagy akármit nem gyűjt valamit én anyum pl. az angyalos kicsi szobrokat gyűjti háromszáz forintokért lehet kapni
2010. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Örökbe fogadnálak, de tényleg. :)))
2010. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)) köszönöm mindenkinek aki írt! *:)
2010. márc. 14. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!