Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fészekrakási ösztön ilyen korán?

Fészekrakási ösztön ilyen korán?

Figyelt kérdés

Régebben kifejezetten a késői szülés és házasság híve voltam. Ez szépen lassan elkezdett változni, és mióta megtaláltam életem párját, akivel szinte teljesen egyformák vagyunk, nagyon előtérbe került nálam mindkét téma.

Égek a vágytól, hogy anya lehessek, és megteremthessem a saját családomat.


Létezik az, hogy ennyire korán kialakultak bennem az ösztönök és elkezdtek tombolni a hormonjaim?


21/L


2015. szept. 11. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Persze ha megteheted anyagilag is vágjatok bele sokkal jobb huszonévesen anya lenni hajrá :)
2015. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Mé ne? [link]
2015. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

2-es, már ne haragudj, de egy 21 éves lány mióta tini?

Kérdező, ha megvan az anyagi háttér, külön lakás és minden ami egy gyerek egészséges, nélkülözésektől mentes felneveléséhez szükséges, akkor hajrá. Mindenkinek máskor jön elő ez az ösztön. Nálad ilyen korán, én el se tudnám még képzelni, hogy gyerekem legyen.

szintén 21L

2015. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert úgy érzed a rózsaszín ködtől, hogy megtaláltat életed párját, nem kell mindjárt szülni is. Párodat egyáltalán kérdezted mi a véleménye erről, vagy te csal eldöntötted, aztán kit érdekel, mit szól hozzá?
2015. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nincs rózsaszín köd, kedves utolsó, nagyon régóta együtt vagyunk.

Ő is szeretné mindezt, de ő kicsit később 5 éven belül, ami számomra is tartható és elfogadható. Csak érdekelt, hogy létezik-e ennyire fiatalon ez az ösztön.

2015. szept. 11. 17:36
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi idősen én is majd' megvesztem, hogy szüljek. Szerencsére nem tettem. Azóta rájöttem, hogy ez csak a társadalmi nyomás, és a pozícióm biztosításának vágya volt. És szerencsére az akkori párom már csak ex.

Szerintem csak kompenzálsz vmit ezzel az érzéssel.

29N

2015. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Nálam is előjött az ösztön 22 évesen. De nem bánom, hogy nem szültem akkor. Csak a hormonok játszanak.
2015. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Nálam is ez volt, 24 évesen, hogy fú, szerelem, és gyerek is legyen. Hálisten nem estem teherbe, azóta már nem vagyunk együtt, és gyereket sem akarok.
2015. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
21 évesen még nem lehettek "naaaagyon régen" együtt, mert az durván perverz lenne. A "megpuszilt az oviban" még nem kapcsolat. Hidd el, jó párszor fogod még megtalálni az életed párját...
2015. szept. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen majd megőrültem, annyira szülni akartam az akkori páromnak. Neki volt esze, nemet mondott. Később szakítottunk, de nem emiatt. Teltek az évek és hálát adtam, hogy nincs gyerekem. Aztán megint felkapcsolt a villany, hogy gyerek kell, és most lesz.

A nagy szerelem szerintem képes elgőzösíteni a nők agyát. Talán így jelez, hogy az adott ffi alkalmas apának. Az exemnek is van 2 gyereke azóta, ahogy látom, csodás apa.

Ne ijedj meg az érzéstől, ez amúgy is az ösztönünk. Most vagy testileg, lelkileg a toppon. De ez nem jelenti azt, most azonnal kell gyerek. Pár év múlva esetleg jobb lenne a helyzet a baba érkezéséhez.

2015. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!