Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? SÜRGŐS!

Mit tegyek? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Ma kaptam 2 egyest is, de félek elmondani anyukámnak. Pont ma van szülői is, lehet hogy a tanár elmondja neki. Hazudni nem akarok, múltkor is balhé lett a vége. Mit tegyek?
2015. szept. 10. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Én is így voltam, necces helyzet...
2015. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Tanulj.
2015. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Mondd el! Előzd meg a tancsit!
2015. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Allj ele, es mondd el neki. Igerd meg, hogy tanulni fogsz es kijavitod (tartsd is be!), kerd meg, hogy kerdezzen majd ki az anyagbol vagy segitsen tanulni.


Biztosan megtudja szuloin, nem erdemes hazudni.

2015. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szülői előtt amikor megy el, akkor mond meg neki, hogy anyu mondanom kell valamit .Nem fogsz neki örülni, bocs de kaptam két 1-est. k i fogom javítani ígérem. De akkor tényleg tanulj.
2015. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen a szülői előtt mondd el, mert ha ott tudja meg, még idegesebb lesz miatta. De ezek után már legyél óvatosabb és tanulj, ne csak ígérgesd.
2015. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgyis emgtudja, akkor nem tök mindegy? Tanulni kellett volna.
2015. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mond el sírva az mindig beválik akkor megsajnál :D
2015. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a szülői után nem mondják el, hogy mivan, akkor lehet nem tudták meg. Próbáld kijavítani vagy lapulj, amíg ki nem mondják a jelszót ez az "Add ide az ellenőrződet, régen nem néztem már meg" XD Esetleg még megpróbálhatod az ááá ugyan olyan, mikor legutóbb nézted nem változott semmi szöveggel....Ha ez sem, akkor essünk túl rajta alapon add oda nekik :$ Na én úgy oldottam ezt meg, hogy igazából nem is kellett megoldanom, mert magától megoldódott....XD Tudom ez érthetetlen, de leírom miért is írtam ezt....Amúgy én nagy dumás vagyok ám az ilyen helyzetekben, anyum mondta is, hogy apumtól örököltem XD Mindent kidumáltam és jóó volt mikor lebukok én is....

Matekból gyér vagyok, pedig igyekszem. Kémia, fizika stabil 4-es....már amikor...de matek hahh az nem gyere be. Szóval matekból sokszor fél évkor meg év végekor is bukásra álltam, vagy afelé közelítettem, de eskü mindig megúsztam a bukást, mert utolsó pillanatban hoztam össze egy mentő témazárót 4-esre vagy volt mikor 5-ösre. Nem tudom, hogy csinálom, de bevallom lusta vagyok matekot tanulni és ha észbe kapcsolok, akkor nem hagyom magamat egy könnyen megbuktatni....szóval év végén még tavaly nem is kell mondanom mi volt...bukta matek ha csak nem írok egy jó szinte hibátlan témazárót....de ugye utolsó félévben kaptam pár 1-est és úgy kerültem otthon ezt az ellenőrző témát, mint a huzat...szóval tanultam meg minden aztán akkor írtam 5-öst, ne kérdezd hogy én sem tom...és anyum meg elvette az ellenőrzőmet nézi nézi hogy mi ez a sok 1-es??? Én meg ne azt nézd anyu a másik oldalt! Aztán abban a pillanatban mikor mérges kezdett lenni, hirtelen öröm derült az arcára és így csak végül is örült utána az 5-ösnek :D Szóval....nem lett nagy csete-paté.

2015. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!