Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? SÜRGŐS!

Segal jusko kérdése:

Most mit tegyek? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Anyának van egy férfi munkatársa, aki néha el szokott jönni hozzánk. Én is összebaratkoztam vele, oda szokta adni a telefonját játszani, és amikor véletlenül ramentem az üzeneteire, akkor azt láttam, hogy olyan sms-eket írtak egymásnak, hogy "szeretlek", meg szerelmes idézeteket küld a pasi anyának, meg egy csomó szív... Szerintetek mit csináljak?

2014. jún. 12. 21:19
1 2
 1/13 acelsziv ***** válasza:
63%
Te? Semmit. Legfeljebb négyszemközt szembesítsd anyádat azzal amit megtudtál és emlékeztesd arra, hogy mennyire gerinctelen dolog amit művel.
2014. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jóó
2014. jún. 12. 21:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Apukád veletek él? Vagy elváltak?
2014. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
elváltak a szüleid?
2014. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert van olyan, hogy véletlenül rámész az üzeneteire, és nyilván szintén véletlenül alaposan át is olvasod mindet.

Valaki majd jól az orrodra koppint, ha nem hagyod abba a mások holmijában kutakodást.

2014. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, nem a te dolgod ítélkezni anyád felett, ha akarod mondd el neki, hogy tudod, de nem hiszem, hogy jó ötlet lenne kioktatni a házasság szentségéről, már ha egyáltalán házas és apukád is veletek lakik.
2014. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Semmit. Ne avatkozz a felnőttek ügyeibe.

Olyan nincs, hogy véletlenül néztél be az üzenetekbe, és véletlenül végigolvastad. Szándékosan tetted.


Te mit szólnál, ha anyukád egészen véletlenül elolvasná az összes levelezésed szerelmi ügyben?

2014. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ne tegyél semmit,mert nem vezethet jóra.megtörtént,elolvastad,ennyi.te tudsz rola,de tanulj meg raktározni magadban.
2014. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért, mit érzel, mit akarsz tenni?

Nem vagy beszélőviszonyban anyukáddal, hogy elmondd ezt neki? Vagy mi van??

2014. jún. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mondom hogy veletlen volt!! Játékot akartam letölteni, amikor megcsúszott az 5 inches teló a kezemben, es VÉLETLENÜL mentem ra!! ._. És köszii a válaszokat! Ennyi bőven eleg! :)
2014. jún. 15. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!