Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Sürgős!

Valaki segítene? Sürgős!

Figyelt kérdés

Én tettem fel, nem volt kedvem még egyszer ki írni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


2013. jún. 17. 02:56
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Kizárt,hogy jegyek nélkül lezárhasson. Számíthatsz rá, hogy írat veled felmérőt és valószínűleg szóban is feleltetni fog. Mit csinált ez a tanár egész évben, mi van a kötelezően előírt felmérőkkel? Ez egyértelműen tanári mulasztás, mármint ha igaz az, hogy keveset hiányoztál.
2013. jún. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tanáraid pontosan ismerik hány órát hiányozhatsz az iskolából.Ha elérted illetve a hiányzás meghaladta a törvény által előirtat akkor nem kell az osztályzataidat lezárni!!!Nem tudni az iskola felszólította-e a szüleidet vagy már el is vették a családtól a cs.p-kot?
2013. jún. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vettek el semmit, és nem hiányoztam többet mint amennyit a törvény megenged. Ma fogok felelni ha megadja rá a lehetőséget, mert holnap délig mindenképpen le kell zárni valahogy. Viszont ha nem tudok legalább 2-3 jegyet szerezni akkor nem tudom, hogy mi lesz.
2013. jún. 17. 07:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt előző héten kötelező felmérő 2 anyagból is, de én pont nem voltam ott.
2013. jún. 17. 07:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!