Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen a legjobb...

Miért lett ilyen a legjobb barátnőm, akivel 4 éve vagyunk 'best'-ek?

Figyelt kérdés
Eddig minden oké volt két héttel ezelőttig.. egyikünknek sincs pasija, és az állítólagos legjobb bnőm, nevezzük annának, mindig többes számban beszélt rólunk, h 'sose lesz pasink' , 'együtt adoptálunk majd gyereket' stb.. és két hete 6 napot hiányoztam a suliból, nagyon beteg voltam, a leckét próbáltam elkérni tőle, 3x küldtem sms-t h jöjjön fel msn-re, kb 3x telefonáltam neki, nem veszi fel, nem reagál az sms-re, egyszóval letojt magasról. Pedig mikor ő beteg, én mindig elküldöm neki magamtól a leckét sms-ben, msn-en, vagy e-mail-ben,vagy meglátogatom, és viszem neki. De ő?? Na és mikor jöttem suliba, kérdeztem h miből mi volt, mondta a biosznál h csak feleltek, nem vettek új anyagot mióta nem vagyok suliban. Oké, másnap van biosz, tanár kihív felelni, elkezdtem a 'csontváz'-ból felelni, és kérdezi az izomrendszert is, persze h nincs meg, nem is mondta Anna.., Hármas lett volna így a felelet de a tanár látta h 3 biosz óráról hiányoztam, nincs meg, így mondta h pótoljam be, meglett, és tnap sikerült végre felelnem. mondja h folytassam a csontvázat, meglett, és közli h 4-es, leültetett, kérdeztem h az izomrendszer? múltkor azt mondta h ebből kell felelnem. és nem hagyta h beszéljek erről, na kihívott még egyszer, jól sikerült, 4/5-öd lett. És Anna olyan furcsa lett utána, nem a megszokott volt, kérdeztem mi baja, alig akarta elmondani, de a végén ezt mondta: 'csak sz*rul esett h te 4/5öt kaptál, én meg 4-est, és h veled kivételeznek, ez nem fair' annyira rosszul esett, szinte kiabáltunk egymással tegnap a suliban,az utolsó két óráról el voltam kérve orvos miatt. De este felhívtam h béküljünk ki, olyan rideg volt, mint akit hidegen hagy az egész, és nem mutatott hajlandóságot a kibékülésre. Ma próbáltam vele beszélni, de kiderült h tnap egy csomó embert az osztályból ellenemre fordított.. Olyan undokok voltak, főleg egy csaj, tnap meg egy másik. Olyan rosszul esett, elkezdtem sírni óra elején, és mondtam neki h 'kösz h ellenem fordítottad az osztályt és olyan kényes p*csa vagy mert b*sztál válaszolni az sms-re, emiatt van az egész.. Ofő meghallottam kiküldött mosakodni, nem akartam kimenni. rámkiabált h MOST AZONNAL, és ilyet meg ne halljon még egyszer mert kicsap az osztályból. kimentem, becsapva magam mögött az ajtót, és egész órán csak sírtam a wc-n. Annyira utálom ezt az osztályt!! A takarító néni bejött, kérdezte mi bajom, elmondtam, és ő mondta h tudta azt már hogy a mi osztályunka legroszabb a suliban, mert el van kasztosodva(2-3-4fős csapatok vannak) és az ofő is milyen rossz. Mit gondoltok erről? Kinek a hibája volt ez? Amúgy egyáltalán nem vagyok káromkodós, csak most kijött rajtama düh, hogy nem számíthatok rá.. És jól is tanulok, sokat hiányzok, mikor megjövök, a dogáim 4-5-ösek szoktak lenni, mert megtanulom őket.. Anna sose mondja el h mi volt pl a dogákban, és mégis azt mondja, biztos azért jók a jegyeim mert megkérdezem h mi volt a dogában, így mindent tudok.. Ja amúgy ez az Anna olyan amgának való, alig barátkozik, stb, eddig ki volt akadva pl ha más bnőm is lett, és nem ő volt az első. És ha hiányzok, mindig írja az sms-t hogy jöjjek gyorsan, mert uncsi egyedül.. 16/L
2010. márc. 12. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne fájjon emiatt a fejed! Az az "Anna" nem igazi barátnőd, akkor nem lenne ilyen, csak vetélytársként kezel, irigy, ami neked csak azt jelenti h valamit jól csinálsz:)

Az osztályt meg szard le magasról, éld az életedet és ne lássa rajtad senki ha megbántanak. És Anna barátnődhöz se ragaszkodj túlságosan, sőt annyit nem ér h írj neki egy smst. Most h "loholsz" utána, keresed a barátságát, te akarsz békülni amikor ő a ludas, ezzel csak azt éred el h még magasabban fog ülni a lovon..

Na ennyi, szóval ne keseregj! Én is voltam hasonló helyzetben, volt egy kb ilyen kaliberű "barátnőm", mostanra már ott tart az egész h köszönni nem tud. Vannak ilyen emberek is, de te ne ezekkel barátkozz!

És ne aggódj:)

22/L

2010. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég egy szemét osztályod van mit ne mondjak.Elég szemét az a csaj, aki eddig mindent megtettél érte, így viselkedik. Sajnálom:( Még beszéltél is vele, úgy látom.A tanárodról, meg no comment. Ilyet, hogy kicsap.... Igazából nem sok mindent tudok tanácsolni.Remélem megoldódik ez az ügy. szurkolok.
2010. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok! ;) már azt hittem, hogy velem van a baj... anyával is beszéltem erről most, és ő is ugyanezt mondta h sz*rjam le őket ha beszólnak, és igenis tanuljak továbbra is jól, elvégre nem ők fognak eltartani, és ha jól tanulok, akkor jó suliba mehetek majd... Amúgy hallássérült vagyok,1 hallókészülékem van, de azzal teljesen jól hallok, és anya szerint emiatt is féltékenyek, hogy a 'testi fogyatékosságom' ellenére nem vagyok hülye... na de mind1, szomorú látni hogy ilyen a mai világ..
2010. márc. 12. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem se foglalkozz velük,sztem csak kihasznált téged! keress másik barátokat,őket meg ne is vedd észre. ha Annának is vmire szüksége lesz,ne mondd meg neki,mondd azt,hogy az új legjobb barátnőddel voltál,had egye őt a méreg!:) és kitartás!
2010. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazuk van, nem kell velük foglalkozni.:)

Vannak olyanok, akik még a "barátaikra" is féltékenyek. Az ilyen emberekkel meg végképp nem kell foglalkozni. Nem éri meg, hogy miattuk szomorú legyél.:)

2010. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel kislány! a jegyeid mutatják, értelmes, értékes ember vagy. a barátok sajnos nem mindig "igaziak"

de édesanyádra mindig számíthaszt.a most megszerzett tudásod a jövőd alapja, ez adjon biztatást és erőt a folytatáshoz.

2010. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia részvétem az én osztálytársaim sokkal rosszabbak,mint a tieid rám rámszáltak év elején azért mert cigányok,én meg Magyar vaok és nem is hagytak szünetelni,nah mindegy a Magyar diákok is olyan gonoszak mint a cigányok,meg a többi nép:))Sajnos a gonoszság neveltetéstől függ:))Keress más barátokat más osztályból,és felejtsd el az "Annát":))
2010. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!