Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érdemes venni egy 14 éves...

Mit érdemes venni egy 14 éves lánynak ballagására?

Figyelt kérdés

Mindenféle válaszra kíváncsi vagyok, legfőbbképpen a fiatalokéra.

Mire vágyik mostanság egy fiatal lány?

Vagy pénzt adjak?De mennyit?


Köszi a válaszokat


2010. márc. 12. 15:07
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

Nem tudom merre laksz, de erre mifelénk itt kis faluban mindenki mindent számon tart, ha nem megy el az ember még azt is, és nem a gyereket bántják, hanem a szülőre mondanak ezt azt.Így van ez falun.


Nekem fontosabb volt a 8-os ballagásom, mint bármelyik másik, mert itt a társaimmal több mint 8 éven át együtt voltunk és én ezt meg is sirattam.8+3 év óvoda.

Sajnálom amiért kihagytad ezt az alkalmat az életedből.

2010. márc. 12. 22:29
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél neki 5000ftért utalványt. Pl az Alexandrában is lehet kapni vagy ruha boltokba is biztos lehet. Majd ő választ magának és még se pénzt adtál az túl egyszerű.
2010. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Kétszázötvenezer???

Nálunk se nagy a család, én összesen harmincezret kaptam, nálunk sem volt túlzottan felkapva a dolog, pedig tavalyelőtt ballagtam... Az az utalványos dolog nagyon jó szerintem, én arra voksolok :)

2010. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Én egy aranyláncot kaptam a szüleimtől. A többi családtagtól pénzt,és apróbb dolgokat. De szerintem sem kell annyira túlzásokba esni. 21/L
2010. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves lány ruhákat akar. Én ezt a "tárgyi ajándék személyesebb" dolgot hülyeségnek tartottam. Mondtam mindenkinek, hogy inkább adják oda az árát, majd ha felveszem a szép ruhákat amit az ő pénzükből vettem rájuk fogok gondolni :)
2010. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
deák ferencnek örülne
2010. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!