Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érdemes venni egy 14 éves...

Mit érdemes venni egy 14 éves lánynak ballagására?

Figyelt kérdés

Mindenféle válaszra kíváncsi vagyok, legfőbbképpen a fiatalokéra.

Mire vágyik mostanság egy fiatal lány?

Vagy pénzt adjak?De mennyit?


Köszi a válaszokat


2010. márc. 12. 15:07
1 2 3 4 5
 31/46 anonim válasza:
25%

nekünk nem nagy a család,de így is 250ezret kaptam +ékszerek:D szaal..sztem 5ezer elég kevés lenne,bocsi >.< ha pénzt adsz akkor min. 10ezer. de ha valami ékszert,akkor nem muszáj ennyit se^^ pl. egy szép,nagy táska sállal, meg ienek^^

15L

2010. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

MEglepődtem, hogy 8. os ballagásból ekkora dolgot csináltok...tényleg mindenhol ez a szokás? Nem irigységből kérdem, de én annakidején max virágot kaptam, s a diplomát az oszt.főnöktől pont...senki sem járt örömtáncot mert befejeztem a 8. oszályt...

Am szerintrem ha pénzt adsz nem kell 5 e. nél több!

2010. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki áll jól anyagilag a mai világban.A szülő az más de, egy testvértől egy szép ,kissebb értékű ajándék is kedves.Mi csőstől elmentünk a cukrászdába,finom sütiket ettünk,szép nap volt.ZS
2010. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszát, mindenki megkapta a zöld kezet, mert nekem nem az számít, ha másnak nem tetszik XY válasza, minden válasz hasznos volt számomra.


Nem hiszem, hogy 5000-nél többet tudnék neki adni, mert még a ballagási ebédet is meg kell valamiből csinálni.Ez nem azt jelenti, hogy nagy dobra verni egy ballagást, mert szerintem legalább is nekem annó fontosabb volt a 8.-os, mint a középiskolai.Nem leszünk sokan, mert nem akarunk lakodalmat tartani,tehát a szűk csakádi kör lesz csak.


Nem tudom miért fontos az, hogy hány éves vagyok, ezt nem értettem, na mindegy.


Jelzem én egyik ballagásomon sem kaptam semmit, mert nem futotta és nem szeretném, ha a Hugom ugyan ezt átérezné, amit én akkor, hogy minden osztálytársam kapott valamit, csak én nem.


valószínű akkor maradok a pénznél, és a virágnál, esetleg a kettő ötvözeténél.

2010. márc. 12. 18:28
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a virág és a pénz majd megy a többihez,de ha te veszel neki valamit amit hordhat,az megmarad,mert azt tőled kapta,te jutsz az eszébe ha ránéz,meg a ballagása.ZS
2010. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

azért kérdeztem h hány éves vagy mert lehet 25 dolgozó nő,vagy 16 aki még suliba jár.szóval érted


az a 250.000 dolog ledöbbentett:|

2010. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
100%
1702 Igen, robogót kaptam jogsival együtt, és nem azért mert annyira nehez tudtam elvégezni a 8 osztályt. Keresztapum mondta azt, hogy bármit kérhetek a ballagásomra, és én ezt hasznos dolognak találtam. Nem kaptam fölösleges ékszereket,plüssállatokat, Mindenkitől azt kaptam amit szerettem volna, és a robogóhoz kapcsolódik. ( riasztó,kesztyű..). Az érettségi után meg nem fognak hawaiira küldeni nyaralni..
2010. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
45%

17:18-as, ennyi pénzért írni igazán megtanulhattál volna...

Tavaly voltam 8-os, nyolcosztályos gimnáziumba járok, eszembe sem jutott, hogy nekem jár valami.

2010. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok :)Így már értem miért kérdezted.


Mint írtam már telefont kapni fog, mert célt szolgál, ha kollégista lesz tudjuk majd hívni.

Szereti az ékszert, főleg a fülbevalót vagy a gyűrűket.Nem szereti az aranyat, csak az ezüstöt.

Szeret öltözködni de csak olyat vesz fel, amit ő választ magának.

Sajnos ő egy olyan lány aki igazán el lett kényeztetve az én részemről, mindent megkap, amit én nem kaphattam meg soha.Ezt nem úgy kell értelmezni, ha ő kimondja kerékpárt akar azt meg is kapja, de ha úgy teljesít tanulásilag, tiszteletileg, akkor számíthat rá, ezért kitűnő tanuló is, soha nem kell mondani neki, hogy mosogasson el, vagy segítsen az anyunak.Tisztelettudó.


Köszönöm az eddigi és a további válaszokat is.

2010. márc. 12. 21:39
 40/46 anonim ***** válasza:
0%
Én annyira nem tarottam fontosnak a 8.-ikos ballagást, hogy nem is mentem el rá, mármint a sajátomra.
2010. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!