Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érdemes venni egy 14 éves...

Mit érdemes venni egy 14 éves lánynak ballagására?

Figyelt kérdés

Mindenféle válaszra kíváncsi vagyok, legfőbbképpen a fiatalokéra.

Mire vágyik mostanság egy fiatal lány?

Vagy pénzt adjak?De mennyit?


Köszi a válaszokat


2010. márc. 12. 15:07
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

nagyon jó ötleteket adtál 15 éves lányka!Nem írom, hogy utolsó, mert mire kiírom, már más lesz az utolsó:)

hajhoz cuccai vannak, mp 4 is van, netről szed számokat, tehát cd nem kell neki, de a számológép nagyon jónak tűnik.

Igen a ruha téma is jó, de tudom, hogyha össze jön neki pénz akkor ő akarja majd megvenni magának (legalább is eddig így volt), mert az a biztos amit ő vesz.

Telefont a keresztanyjától fog kapni, de pssszt, ez titok :)

A nővére vagyok a ballagónak.

2010. márc. 12. 15:33
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
én fényképezőt kapok anyuéktól.
2010. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
színház-vagy mozijegyek?Elmehetne a legjobb barátnőjével:)
2010. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
hát igen szerintem is a csokorba pénz... ballagáskor ez a "divat":)
2010. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
64%

Ez egy őrület :)

14 éves, vagyis nyolcadikból ballag.

Én úgy gondolom nem kéne ennek annyira örülni( ajándékokkal elhalmozni a gyerekeket),hogy kijárta a 8 osztály. ez már az alapnál is kevesebb

2010. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp azt mondom, hogy pénzt adj neki! Annak tuti örül! Én is kaptam olyan számomra "hülyeségeket" aminek abszolut nem örültem...

A pénzből azt vesz magának amit akar!

Mivel a nővére vagy , sztem azért egy 10ezrest megérdemel:))

2010. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

- könyv

- gravírozott toll

- mp3/mp4

- mobil telefon

- fényképezőgép

- kézműves- , nyelvi- , lovas - stb. tábor vagy tanfolyam, ami érdekli

- élmény (pl.: A gödöllői kastélyban van lehetőség beöltözni Sissi korabeli ruhákba. Ha érdekli a divat vagy a történelem, akkor élvezni fogja, de szervezést igényel. /Ez csak egy ötlet, persze más kirándulás stb. élmény is lehet/

- ékszer ( óra, karlánc, gyűrű, fülbevaló -> ha szereti az ékszereket, hordja őket /ezüst vagy arany/

- bicikli, görkori, teniszütő, lovaglósapka stb. /érdeklődési kör függvénye/

- ha mentek nyaralni, vigyétek magatokkal (persze, ha közeli barát, vagy rokon, csak akkor, ha csak távoli ismerős, akkor nem.)

- nem biztos, hogy még értékeli, de később nagy hasznát veheti egy-egy szép vázának, étkészletnek, kávés vagy teás készletnek

- ha nincs egyéb ötlet, akkor pénzt. (Bár én ezt nem tartom jónak, mert olyan semmilyen ajándék, de ha gyűjt valamire, akkor nyilván egy borítékba rakhatsz egy kártyát, amire ráírod, hogy pl: a biciklihez kilométeróra. )Az összeg függ a viszonyotoktól 2000 - 20000 Ft között.


S a virágról se feledkezz meg. Amit javasolni tudok, hogy ne a ballagáson add át, mert akkor egy órát sem bír ki a virág. (Én a bérma keresztfiamnak adtam át a ballagáson és mire véget ért a ballagás, a hét szál gyönyörű zöld rózsából 2 maradt meg.) Sajnáltam a csokrot, hogy így tönkre ment.

2010. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Én (arany)fülbevalót vettem az unokahúgomnak + pénzt adtam neki, de ő is kapott telefont, nyakláncot, mp4-et és pénzt.
2010. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim válasza:
100%
Én tavaly ballagtam nyolcadikból és Keresztapumtól robogót kaptam anyumtól a jogsit ( már mint azt, hogy finanszírozta) Mamáméktól bukósisakot. Ezeknek nagyon örültem :)
2010. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
2010. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!