Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Valami jó válasz!

Mit tegyek? Valami jó válasz!

Figyelt kérdés

a párom anyja szekál minket...ott lakunk náluk de nem tudunk most még elköltözni...ok nélkül beszólogat durvákat és szekál...soha nem szólok neki vissza a párom miatt...be is ismerte a páromnak hogy szekál és szerinte nekem nem is szabad vissza szólni mivel az az ő háza,és hogy tűrjem el,mert neki ez így jó...nagyon durvákat mondd és durván megbánt...ezzel a párom is tisztába van....és mondta h ez nem fer,de nem tud mit tenni...

a szüleimat is elhordták mindennek pedig még nem is ismerik őket...

a kérdés lényege az,hogy ti mit tennétek? mert a szülei a mai napig mocs***nak beszólnak,most már mindennap...és

tegnap haldoklott a tévéjük, a párom meg segíteni akar nekik,és a faterommal akarja a tévét megcsináltatni...én meg mondtam neki h azt felejtse el,mert nem fogom engedni,azok után h őket is szidják...meg mondtam a páromnak h nem értem meg h őt is bántják engem is,és ezek után még miért akar mindenbe segíteni nekik és miért tűri szó nélkül..erre azt a választ kaptam hogy azzal mivel lesz jobb ha ő is mocs***dik...mondtam neki,hogy is tudja h rá megy az aljas**sukra a kapcsolatunk és úgy tett hogy nem fog és hogy ezt ki kell bírni míg nem tudunk elköltözni..mondtam neki ,hogy ne várja el h ne gyűlöljem a szüleit,mikor csak gyűlöletet kapok tőlük ok nélkül,én meg nyalom a fenekülket...és nagyon megorrolt rám a párom..szerintetek okkal?

ezeket mondja meg csinálja az anyja ok nélkül:

-reggelente csináltam a páromnak korán enni a melóba,azt mondta hagyjam majd ő megcsinálja.. romlott kaját rak,előtte való napi poshadt teát, vagy rak kaját és inni nem vagy inni rak és kaját nem...

-nekem beszólogat a szüleimre meg rám,úgy beszél velem minta a kutyával..elhordja mindennek a szüleimet..

-meg ilyeneket mondd,hogy minek minden hétvégén kimenni anyádékhoz,nem elég egy hónapba egyszer....meg mi van anyád csettint és már ugrani kell?

meg de érdekes h keresel munkát és neked mégis minden munka betellik és nem téged vesznek fel...meg szociális segély ellenére is ingyen élő vagyok...a párom faterját is uszíTja,az meg iszik...és vergődik..a múltkor elkezdett k**va any**ni,meg majdnem rámtörte az ajtót,meg meg akart pofozni ok nélkül...meg ilyenek...eldugják a kocsikulcsot..beszólogatnak..

mit tegyek?okkal haragszik rám a párom h így utálom a szüleit.és h nem engedem megcsinálni a tévét? szerintetek igaza van a páromnak?


2010. márc. 11. 12:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Bocsi 30at akkor :S Hát nem tudom mi lenne a megoldás.De ha másképp nem megy külön kell költözni mert tönkre fognak tenni lelkileg rosszabb esetben fizikailag is.Én is laktam már együtt úgy valakivel hogy hasonló helyzetek voltak lelkileg tönkrementem(apum) és kénytelen voltam megoldani hogy máshol lakjak mert nem bírtam.
2010. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor üljél anyósod házában és hárborodjál fel, ha nem bírják a fejed. Attól, hogy te is adsz le valamennyi pénzt, még nem kell szeretnie. És nem várhatod el, ha valaki beteszi a seggét hozzájuk, akit nem is szeret, ahhoz jó képet vágjon. Ez van.

Mi a nagy baj a különéléssel? Együtt élni akkor kell, ha vannak normális feltételek. Ha csak úgy valósítható meg, hogy neked olyan nagyon rossz, és téged olyan nagyon utálnak, akkor nem kell együtt élni, hanem dolgozni kell azon, hogy megteremtsétek a normális feltételeket minél előbb. Vagy ha elköltöznél találna jobbat a párod? Régen rossz, ha őrizni kell, hogy ne újítson be. Ha meg az anyja tele tudja tömni a fejét, annyit is ér a pasi is meg te is neki.

2010. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13.25-te mintha a klonom lennel! :)
2010. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előzőnek ha ott kell ülni "az ölében" hogy ne csajozzon az már régen rossz.Nem éri meg a fáradtságot sem szerintem.Ha van esze eljegyezni úgy hogy ilyen helyzetek vannak akkor oldja is meg.
2010. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

hát már tényleg kezdek rámenni ideglieg és lelkileg is.. a párom se nagyon bírja már.. és már ráadásul minden kis szaron sírva fakadok...szerintem is a költözés lesz a megoldás,aztán lesz ami lesz...de a kérdés?szerintetek a páromnak most igaza van? joggal haragszik rám?

én nem fogom engedi h fater megcsinálja a tévéjüket azok után h engem bántanak,meg hogy mindennek elhordják látatlanba őket is.

2010. márc. 11. 13:31
 16/20 A kérdező kommentje:
az anyja azzal is tömte a fejét h minek az nem kell az a gyűrű,inkább adja oda neki a pénzt,mert neki kell,meg minden.a párom azt mondja ha külön mennénk sem csalna meg..de most nagyon elmérgesedett köztünk a kapcsolat,nem tudom h kellene helyre hozni...szarul állunk anyagilag is,emiatt is ki van akadva és egymást mardossuk most szinte mindennap.akarva akaratlanul...én most próbálok figyelmes lenni,ami sikerül is,de ő nagyon kivan...
2010. márc. 11. 13:33
 17/20 anonim ***** válasza:
Hidd el,h amint elkoltoznel a parod sokkal jobban tisztelne, mert a masik hianya altalaban szetkoltozesnel igen eros! En szerintem nincs igaza es amint kulon lenne toled ezt be is latna.
2010. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ott laktok, nincs más választásod, mint tűrni. Egyébként meg, ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel. Nem rontana a helyzeten, ha apukád segítene TV-t szerelni vagy bármit. Meg sem adod az esélyt, hogy javuljon a helyzet.

Egyébként meg nem kötelező gyűrűvel együtt élni. Meg nem is garancia semmire.

Ha az én páromat bántanák a szüleim, én nem engedném, és ha szép szóval nem menne, elköltöznék vele együtt. Ha nem áll ki melletted, az nem jelent jót. Nincs olyan, hogy "nem tud mit csinálni". Max. nem akar. Ezt fontold meg. Mondani sokmindent lehet, de a tettek fontosabbak. Kb. fontosabb neki az anyja, mint te.

Nem lehet albérletbe menni, mert havi 50-et a mamának kell adni? Ne is haragudj, csak addig kell, míg ott laktok. Havi 50-ből pedig lehet albérletet találni. Vidéken kacsalábon forgót is, Pesten meg igaz, csak külső kerületben, de döntsd el, hogy a kényelem a fontosabb, vagy a nyugalom.


Egyszóval... szar a helyzetetek, de a változtatás rajtatok múlik, ezért nem panaszkodhattok.

2010. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én visszaköltöznék a szüleimhez, és maradnék, amíg a párom nem tud megvédeni.
2010. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
ők nem értékelnék azt sem ha megcsinálná a fater a tévét, annyira bunkók h még megköszönni se tudnak semmit...azért meg amiket mondtak a fateromékra,ha a fater tudná ő se csinálná meg nekik,még kérnem sem kellene rá.
2010. márc. 11. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!