Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Valami jó válasz!

Mit tegyek? Valami jó válasz!

Figyelt kérdés

a párom anyja szekál minket...ott lakunk náluk de nem tudunk most még elköltözni...ok nélkül beszólogat durvákat és szekál...soha nem szólok neki vissza a párom miatt...be is ismerte a páromnak hogy szekál és szerinte nekem nem is szabad vissza szólni mivel az az ő háza,és hogy tűrjem el,mert neki ez így jó...nagyon durvákat mondd és durván megbánt...ezzel a párom is tisztába van....és mondta h ez nem fer,de nem tud mit tenni...

a szüleimat is elhordták mindennek pedig még nem is ismerik őket...

a kérdés lényege az,hogy ti mit tennétek? mert a szülei a mai napig mocs***nak beszólnak,most már mindennap...és

tegnap haldoklott a tévéjük, a párom meg segíteni akar nekik,és a faterommal akarja a tévét megcsináltatni...én meg mondtam neki h azt felejtse el,mert nem fogom engedni,azok után h őket is szidják...meg mondtam a páromnak h nem értem meg h őt is bántják engem is,és ezek után még miért akar mindenbe segíteni nekik és miért tűri szó nélkül..erre azt a választ kaptam hogy azzal mivel lesz jobb ha ő is mocs***dik...mondtam neki,hogy is tudja h rá megy az aljas**sukra a kapcsolatunk és úgy tett hogy nem fog és hogy ezt ki kell bírni míg nem tudunk elköltözni..mondtam neki ,hogy ne várja el h ne gyűlöljem a szüleit,mikor csak gyűlöletet kapok tőlük ok nélkül,én meg nyalom a fenekülket...és nagyon megorrolt rám a párom..szerintetek okkal?

ezeket mondja meg csinálja az anyja ok nélkül:

-reggelente csináltam a páromnak korán enni a melóba,azt mondta hagyjam majd ő megcsinálja.. romlott kaját rak,előtte való napi poshadt teát, vagy rak kaját és inni nem vagy inni rak és kaját nem...

-nekem beszólogat a szüleimre meg rám,úgy beszél velem minta a kutyával..elhordja mindennek a szüleimet..

-meg ilyeneket mondd,hogy minek minden hétvégén kimenni anyádékhoz,nem elég egy hónapba egyszer....meg mi van anyád csettint és már ugrani kell?

meg de érdekes h keresel munkát és neked mégis minden munka betellik és nem téged vesznek fel...meg szociális segély ellenére is ingyen élő vagyok...a párom faterját is uszíTja,az meg iszik...és vergődik..a múltkor elkezdett k**va any**ni,meg majdnem rámtörte az ajtót,meg meg akart pofozni ok nélkül...meg ilyenek...eldugják a kocsikulcsot..beszólogatnak..

mit tegyek?okkal haragszik rám a párom h így utálom a szüleit.és h nem engedem megcsinálni a tévét? szerintetek igaza van a páromnak?


2010. márc. 11. 12:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet, bár láttam, hogy írtad nem tudtok költözni. De amíg az ő házukban laksz, az ő kajájukat eszed, addig el kell fogadnod a viselkedését, mert ő van otthon, az ő háza, te csak odaköltöztél. Ha nem tetszik, pakoljatok össze és költözzetek. Hosszú távon úgysem egészséges anyósékkal egy fedél alatt.
2010. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig lépj le még lehet.
2010. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Par kerdes : Mi fraszt keresel te ott? Miert laksz veluk? Nincs benned semmi buszkeseg?

Szerintem ne a parodtol vard el,h rendet teremtsen, miert nem koltozol haza, vagy vesztek ki egy alberletet?

2010. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
a párom már a vőlegényem..ezért lakunk együtt...albérletbe nem tudunk menni,mert az anyjának havi 50-et kell leadni.meg most lettünk mindketten munkanélküliek és az a pénz kevés, és mivel semmink nincs nem tudunk albérletbe indulni.sok pénz kell hozzá, vagy gyűjtögetni cuccokat..a párom nem engedi h beszóljak a szüleinek...
2010. márc. 11. 13:03
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a párod a vőlegényed még nem kell ott lakni. Ha ilyen szar neked, költözz haza. Még is mit vársz, mit mondjunk, mit csinálj? Gyújtsd fel őket, vagy fojtsd meg egy párnával? Kötelezett valaki, hogy odaköltözz? Kötelez valaki, hogy maradj, ha olyan nagyon szar?

De igazad van, sugdosd csak a párod fülébe is a megjegyzéseidet. A párodnak a szülei. Ha nem tűnt volna még fel egész életedben, az emberek szeretnek zsémbelni a szüleikről, férjeikről akárkiről, de ha valaki akármilyen szépen előadva azt mondja nekik, hogy anyád/apád/a férjed stb. egy szarrágó, akkor dühösek lesznek és okkal. Meg akkor majd tényleg jobb lesz neked, ha a saját oldaladra állítod és bunkó lesz a szüleivel, meg beugat nekik, akkor aztán végképp élmény lesz ott lakni. Gondolkozzál már.

2010. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Azert mert a parod a volegenyed nem kell meg egyutt laknotok, mellesleg hogy lehet igy eljegyezni valakit...?

Te hozod magad ebbe a helyzetbe, szoval egy szavad sem lehet. Akkor miert nem koltoztok a te szuleidhez?

2010. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha külön laknátok minek kéne 50ezret fizetni?Na nehogymár akkor is fizetni kell.Van egy barátnőm ő totál így járt csak annyi hogy a lány szüleinél laktak de a srác anyja követelte tőle a fizetése felét pedig otthon se lakott.A lány mindenben segített meg minden (tanult közben) jó tanuló volt mellette eljárt dolgozni de mindennek elhordták állandóan.Aztán végül szakítottak a sráccal és az is az okok között volt a srác szerint hogy a barátnőmet utálják a szülei (mármint a srác szülei).Ha nem is helyben de próbáljatok meg valahova elköltözni valami faluba albérletbe még az is jobb.
2010. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok még annyt hogy attól még hogy az eljegyzés megvolt nem kötelező összeköltözni amig a körülmények nem engedik.A párod miért nem költözik hozzátok inkább?
2010. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
a szüleimhez nem tudunk költözni mert nincs hely...gyűrű előtt is együtt éltünk,most meg gyűrűvel külön? volt egy időszak mikor külön költöztem, és elkezdte tömni a párom fejét h szakíston,meg csaljon meg,,ami oda vezetett h egy pillanatra félre is kacsintott.mármint elkezdett neten beszélgetni egy csajjal,de megbánta elmondta és abba hagyta...de csak beszélgetés volt,utólag kiderítettem.ha én elköltözök akkor is kell a páromnak pénzt leadni csak nem 50-et,hanem 30-at
2010. márc. 11. 13:15
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg maradsz,akkor tuti nem lesz eskuvo! A parod mar tudja,h megkapott es kepes vagy megalazni magad oerte, szoval mar nem kell kuzdenie erted es elobb-utobb a szulok fognak gyozni,hidd el!
2010. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!