Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim beíratnak egy olyan iskolába, amit nem szeretnék?

Figyelt kérdés

17 éves múltam... Tehát már nem vagyok tankötelezett.


És sokszor buktam, nincs semmi végzettségem az általánoson kívül.


És most a szüleim beíratnak egy olyan helyre, amit nem szeretnék. Én azt tudom, hogy biztosan nem fogok oda bejárni, de ezt nem tudom megmondani nekik.

Milyen következményei lesznek, ha nem járok be?


2015. aug. 25. 23:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ezt akartam bemásolni a fizetési kötelezettségről.Persze ezt neked kell majd és nem a szüleidnek fizetni, mivel nagykorú leszel. [link]
2015. aug. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
66%
És ha nem jársz iskolába, akkor el fogod tudni tartani magad? Mert ha a gyerekemnek ilyen hozzáállása lenne, akkor eltartanám míg kötelező, majd a 18. születésnapján mehet, ha csak hisztizni tud, és képtelen megemberelni magát. Egyébként meg középiskolába én is egy hasonló helyre jártam, nem fogyatékosok közé, de alacsonyabbak voltak a követelmények, viszont a tanárok borzasztóan emberségesek és imádtak tanítani. Ott szerettem meg tanulni, és ha minden igaz, idén diplomázom, egy nehéz szakon:-)Ha nem az értelmi képességeiddel van probléma, hanem a lustaságoddal, embereld meg magad, mert szociális segélyből nem lehet megélni.
2015. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
50%
és mégis mit akarsz kezdeni 8 általánossal?
2015. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
22%
13-as: Elmúlhatott fél évvel is 17 vagy 2 nappal is, nem gondolod? Jobb lenne az agyad járna,mielőtt pofázol.
2015. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#24: Elmúlt 17, így kezdte. Minek megkérdezni hány éves? Ennyi debil van itt? Te is az vagy, ugye? :D
2015. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!