Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságon belül ez normális...

Házasságon belül ez normális dolog vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha a fèrj megengedi a felesègnek, hogy a saját közössègi oldalába bármikor belèphet ès az ő nevèben válaszoljon/beszèlgessen a barátaival?
2015. aug. 24. 14:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A közösségi oldalas acc.omat nem fogom belevinni a házasságomba. :D Közöset meg pláne nem fogunk csinálni, mert most úgy őszintén: kit érdekel??

Nekem is van, neki is van, titkolnivalónk nincs, ha a másik épp használja, simán belenézhetünk BÁRMIBE, de ennyi.

2015. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
9%
A mi házasságunkban nem lenne normális. Házasok vagyunk, de nem váltottunk identitást.
2015. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Részben normális, részben nem.

Nálunk is megy hogy fb-zünk aztán nézzük a másikét vagy ritkán ha megkérnek írd meg mert ez vagy az van ennek meg annak oké. Amíg nincs rendszer belőle

2015. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Az nem normális, ha pl. belépne úgy, hogy nem vagyok ott, és így ráírna pl egy fiú-haveromra, barátnőmre, vagy válaszolna az én nevemben.

Az más, ha pl. be vagyok lépve éppen, de nem vagyok a gépnél, és szól, hogy: Te, a Józsika írt neked, akkor persze, válaszoljon, hogy a Mariska mindjárt jön.


Az más tészta, hogy eszembe se jutna csak úgy belelépni a fészbúkjába, ahogy neki sem az enyémbe. Telefonnal ugyan ez a helyzet. Ha pl valamelyikünk ül a WC-n, és hívják a másikat, felvesszük (miután szóltam, és kérdeztem, hogy felvegyem-e.)

2015. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem normális. Nőjetek fel!
2015. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, annyi degenerált ember van. Lassan az eljegyzés és esküvő jelképe nem a gyűrű lesz, hanem az FB jelszó megosztása :D
2015. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a normális, ha két egymás szerető ember nem a fészbuk előtt tölti a napjait, cseveg, nézeget, vesztegeti az időt. Egymással kell lenni, beszélgetni, kirándulni, élni ezt a rövid kid életet, mert nem lesz belőle több. S ha majd a halálos ágyadon azon agyalsz, hogy összesen éveket töltöttél a fészbuk előtt feleslegesen, akkor fogod igazán sajnálni az elveszett időt.
2015. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!