Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságon belül ez normális...

Házasságon belül ez normális dolog vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha a fèrj megengedi a felesègnek, hogy a saját közössègi oldalába bármikor belèphet ès az ő nevèben válaszoljon/beszèlgessen a barátaival?
2015. aug. 24. 14:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem igen.Nálunk is gy működött sokáig ,aztán közös fészbukot csináltunk.
2015. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Andizsuzsi ***** válasza:
89%
Házasságon belül minden normális, ami mindkét félnek egyformán megfelel.
2015. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%

Tudom, nem mindenki ért velem egyet, de nálunk nem tabutéma sem a telefon, sem az e-mail fiók, beléphetünk egymáséba. Persze azért szólunk a másiknak.

Olyan is volt, hogy a férjem megkért, írjam meg xy-nak ezt vagy azt az ő nevében, de ez is előre megbeszélt dolog volt, (ő zuhanyzott, én meg gyorsan e-mailt írtam) és az ő véleményét tükrözte.

A beszélgetést viszont nem tudom megérteni. Az egy elő dolog, nem hiszem, hogy normális, hogy xy-ként mutatkozom be, és válaszolok, miközben yz vagyok.

Azzal kezdeném, hogy én a feleség vagyok, a férjem most nincs itt, de beszélgethetünk nyugodtan, hátha tudok én is segíteni valamilyen kérdésben. A másik eset átverés.

2015. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem normális, ha én a Pistától kérdezem,hogy hogy van és a Pista helyett a Gizi válaszol, hogy jól.

Nem beszélve arról, hogy nem is korrekt viselkedés az, hogy nem az válaszol a kérdésemre akinek szánom, de közben én abban a hittben vagyok tartva , hogy attól kapom a kérdésemre vagy kérésemre a választ akinek a kérdést feltettem.

2015. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Hát pont ez zavar engem is.

Èn a fèrjnek vagyok a barátja.

Mikor kiderült, hogy sokszor a felesège válaszolgat kissè kiakadtam.

Mondtam a barátomnak de ő csak legyintett, hogy ez náluk így működik. Ha a felesège nem èr rá ès ír neki valaki akkor ő válaszolgat a nevèben.

Szerinte ebben nincs semmi furcsa.

2015. aug. 24. 14:20
 6/27 anonim ***** válasza:
26%

nekem ugyan még csak párom van. kb 1 hónap ismertség után megadta magától a facebook jelszavát. én is az enyémet. mi nem írosgatunk senkinek a másik nevében, ez tényleg gáz. na meg nem is olvasgatom amit a haverjaival beszél..ő se amit a barátnőimmel. ez magánügy.

de persze volt már olyan,hogy ő valamit szerelt és pittyegett a gép és mondta hogy nézzem meg ki az és mit akart.felolvastam és mondta hogy mit írjak neki vissza. ennyi

de más facebookjáról írogatni úgy,hogy a másik fél nem tudja hogy mit írsz,szerintem gáz. meg hogy szerencsétlen aki a gép másik oldalán ül, nem is tudja,hogy nem azzal beszélget.. szóval ez tényleg gáz, mondd meg a haverodnak és a feleségének,hogy legalább szóljon,hogyha nem vele beszélsz..

2015. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, mert az egy dolog, ha a házastárs egymás cuccaiba beleturkál (nekem abszurd lenne), de az egy másik dolog, ha én a Mucika barátnőmmel akarok beszélni FB-én, és írok egy intim dolgot esetleg, nagyon nem szeretném, ha Mucika férje is olvasná, nem hogy még válaszoljon is rá.


Ugyanez igaz a levelezésre, azért valakinek írtam a levelet és nem mindenkinek, mert nem tartozik mindenkire és ne olvasgassa a címzetten kívűl más.

A telefonomat se babrálja senki.

2015. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
21%
Gondolom ha fontosabb vagy intimebb dologról van szó,akkor arról telefonon,vagy személyesen beszéltek,nem a fészbukon csetelgetve.Mert mondjuk ilyen dolgokban nem lenne szép,de mondjuk ha ráír egy haver,hogy megkérdezze hogy van,vagy csak,hogy elmondja tök jó volt a legutóbbi sörözés,és a férj helyett pont az asszony ül a gépnél,vagy annak a kezében van a telefon,és ezért ő írja le,amit a férje válasznak szán,abban nincs semmi kivetni való.Mondjuk annak biztos nehezebben veszi ezt be a gyomra,aki nincs ilyen viszonyban a feleségével,vagy férjéval.
2015. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Andizsuzsi ***** válasza:
83%

Mi nem ismerjük egymás jelszavát, és nem lépkedünk a másik oldalára.

A kérdés viszont arról szólt, hogy a házasságban normális-e ez, nem arról, hogy más hogyan csinálja. Ezért továbbra is fenntartom a véleményemet, ha a házastársaknak ez így jó, akkor normális.

2015. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem normális. Legalábbis nem hoznám a barátaimat ilyen helyzetbe.

És igenis több barátnőm is van, akik külföldön élnek, és nincs más mód személyes dolgok megbeszélésére, mint a facebook.

2015. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!