Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságon belül ez normális...

Házasságon belül ez normális dolog vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha a fèrj megengedi a felesègnek, hogy a saját közössègi oldalába bármikor belèphet ès az ő nevèben válaszoljon/beszèlgessen a barátaival?
2015. aug. 24. 14:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
60%

Kérdés, hogy az "ő nevében" mit takar nálad.

Ha odaül a géphez, és leírja, hogy "mucika nincsen itt, de mondd, mit akarsz?", az teljesen normális.

Nálam is gyakran előfrodul hogy megkérem a férjem, válaszoljon már valakinek, ha éppen nem tudok visszaülni a géphez.

Vagy lediktálom, mit írjon, vagy ha közös ismerősről van szó, le tudja rendezni magától is, a maga nevében.


Ha csak random odaül, és konkrétan a férj nevében csevesrészik, ott valami nagyon nem stimmel.

2015. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
10-es persze,pont ezért lehet ingyen telefonálni rajta. Sztem írásban kényes dolgokat megbeszélni,elég necces.
2015. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
88%

Felőlem házasságon belül azt csinálnak, amit akarnak.

De engem rohadtul feldühítene, ha egy barátomnak leírnék valamit, és a párja olvasgatná csak úgy.

Én a páromban megbízok, nincs titkolnivalóm előle, de ugyanilyen okokból nem engedem neki, hogy bármilyen beszélgetésembe beleolvasson. Nem kell neki azt olvasnia, melyik barátom van épp lelki bajban az alkoholista apukája miatt, melyik barátom veszett épp össze a párjával, és hogyan öntötte ki nekem a lelkét.

Én ezért tartom gusztustalannak. Mindenki a saját privát szférájára hivatkozik, de az keveseknek jut eszükbe, hogy ez a beleolvasgatás az összes beszélgetőpartner privát szféráját is sérti.


(Nyilván más eset, ha ráírsz, és az asszony válaszol, hogy "Szia, Julika vagyok, a Géza épp nem ér rá, tudok segíteni?" Vagy "Azt üzeni, hogy..." Nyilván nekem is volt már, hogy a párom zuhanyzott, csörgött a telefonja, bekiabáltam hogy ki keresi, ő meg mondta, hogy vegyem fel és beszéljek én vele (közös haver, úgyis csak azért szokta hívni, hogy mikor ugrunk át hozzá)


Röviden: NEM normális szerintem.

2015. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
28%
Köszönöm az aggodalmad, nekem tökéletesen megfelel.
2015. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
71%

Az email megosztása egyáltalán nem furcsa, viszont a más nevében való válaszolgatás minimum szokatlan és tiszteletlenségnek tartom a barátokkal szemben.

Írtam már levelet, pár és családtag helyett. De úgy, hogy ő tudott róla és az ő mondandóját tükrözte. Édesapám pl rendszeresen megkér minket, hogy írjunk helyette facebookon, mert nekünk gyorsabban megy; ő meg áll mellettünk és diktál.

2015. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Hát ha látja az egyik, hogy jött a másiknak üzenet akkor válaszol rá.

Olyan fontos dolgokat persze nem beszèlünk meg a közössègi oldalakon.

Bár mindegy is mert azokat is elmondja a felesègènek.

Számomra ez nagyon furcsa továbbra is.

2015. aug. 24. 14:47
 17/27 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy ez zavaró ès szerintem nem normális.

De mint fentebb írtam csak legyintett, hogy ez náluk termèszetes, hogy tudnak mindent egymásról, egymás barátairól stb.

2015. aug. 24. 14:50
 18/27 anonim ***** válasza:
45%
Komolyan mondom, nem érdemes senkivel barátkozni, mert mindenki elárulja a bizalmadat.
2015. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Szerinte teljesen normális, hogy mindenkiről mindent elmond a felesègènek.
2015. aug. 24. 17:05
 20/27 anonim ***** válasza:
54%
Én egy ilyen után,ha mondjuk a barátnőm helyett a férje válaszolna ,vagy olvasná a beszélgetésünket,biztosan soha nem irnék neki semmi ilyen helyen. Lehet,hogy a párnak megfelel,de talán bele kéne gondolni,hogy a harmadik fél rohadtul nem szeretné,ha más elolvasná. Maximálisan megbízom a páromban,de meg sem fordult soha egyikünk fejében,hogy megadjuk egymásnak a jelszavainkat.
2015. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!