Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem bírom ezt

Mit csináljak? Nem bírom ezt

Figyelt kérdés

A testvéremmel nem jó a kapcsolatunk, nem is beszélünk már, de szerintem csak büszkeségből.

Ez már rég óta tart vagy is mindig voltak veszekedések, de komolyabbra kb 1 éve fordult ez.

A probléma az,hogy bármi történik mindig mindenben őt védik,meg hár ugye ott a zabi élettársa az a nyomorult,nyilván az is mellette fog állni és ha bármi is van,ők mindig felnagyítják a dolgokat és mindenki szemében én vagyok a támadó a rossz, még akkor is,ha megvédem magam.. Kb anyám áll mellettem meg hát ralán apám,de az inkább mi dig úgy akarja megmagyarázni,hogy nekem kéne változni,de érdekes,hogy mindig csak nekem.. Aztsenki nem nézi,hogy nekem milyen az adott helyzet,hogy nekem is rossz és akkor ellenem cannak olyan dologban is, amihez mégcsak közöm sincs!

A többi máscsaládtagnál pedig úgy érzem,hogy kézszínűsködnekvelem..ha ottvagyok akkorvagy beszélünk vagy nem.. A hátam mögött meg kitudja miket mondanak rólam.

21 évesen elértem oda,hogy kemény lettem, megtörhetetlen vagy nehezen megtörhető,aki ott lép át mindenkin ahol tud és akkor még felvannak háborodva,hogy ugyan miért, én nem ilyen voltam..de azzá tettek!!

Sokszor gondolkodtam azon,hogy el kéne költözni,de pár nap után nem lenne jó egydül. Nem tudom mit tegyek..


2015. aug. 20. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

talán nem kéne folyton veszekedésekbe keveredni

ha kivonád magad a vitákból nem esne mindenki neked

meg kel tanulni elengedni a dolgokat

2015. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a család akik felneveltek azért vannak, hogy elindítsanak téged az életbe egészségesen.

az, hogy utána együtt maradsz-e velük kapcsolatilag az a te dolgod, szabad választásod.

de tudnod kell, sokan vannak akik kényelmi okok miatt inkább megszabadultak a családjuktól, mert elegük lett a képmutatásukból, hazudozásukból, stb.

kezd el élni az életedet.

2015. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!