Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitott kapcsolat, szerintetek...

Nyitott kapcsolat, szerintetek képes működni?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan? Mennyi ideig? Milyen közös megállapodásokkal?

Akinek már van valamilyen tapasztalata ebben, annak a véleményére vagyok leginkább kíváncsi.


2010. márc. 9. 22:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
én nem lennék rá képes..
2010. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
69%
nemtom mit kell ezen így kiakadni. aki azt hiszi, hogy a nyitott kapcsolat maga az ördög, annak fogalma sincs, hogy mi az. méghogy nincs meg egymás tisztelete... mindent lehet jól, és rosszul csinálni. olyan dolgokat párosítotok egy kapcsolati formához, ami a ti benyomásotok a csapodár párról. óriási tévedésben vagytok.
2010. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó. Egyetértek én is meglepődtem miért akadtak ki ennyire az emberek.

Na meg persze senki nem lenne rá képes...


Nálunk is megvan egymás tisztelete. És minden rendben van köztünk, tudunk beszélgetni, a szex is jó stb. Hülyeség, hogy nem merünk szakítani vagy a kapcsolat végét jelzi. Évek óta ilyen a kapcsolatunk és boldogok vagyunk. Össze is költöztünk és a jövőnket is együtt képzeljük el.

2010. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
69%

előző előtti vagyok. úgy gondolom,hogy mindenki csak akkor (és VALÓBAN csak akkor) képes erről nyilatkozni,ha volt benne része. és nem él olyan tévedésekben,hogy a kapcsolat végét jelenti, meg hogy az egyik nem bír magával, meg hogy nincs meg a tisztelet... az emberek nagy része szörnyű párkapcsolatokban él. hazudoznak egymásnak, nem mernek/képesek/akarnak őszintén lenni egymáshoz, egymás mellett élnek ugyan, mert "valaki mégiscsak kell", és lefogadom, ha ilyen helyzetekből adódóan frusztrált emberek mocskolódnak itt, pedig gőzük nincs miről beszélnek.

tehát mielőtt itt előre eldöntik hogy mi az (amiről fogalmuk sincs), foglalkozzanak a saját életükkel, mert fogadni mernék rá, hogy abban több probléma van, mint szerintek egy nyitott kapcsolatban előre elrendelve.

2010. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!