Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitott kapcsolat, szerintetek...

Nyitott kapcsolat, szerintetek képes működni?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan? Mennyi ideig? Milyen közös megállapodásokkal?

Akinek már van valamilyen tapasztalata ebben, annak a véleményére vagyok leginkább kíváncsi.


2010. márc. 9. 22:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A volt férjemnél ez nagyon jól működött, azért is váltam el tőle! Én képtelen vagyok ilyesmire.
2010. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Biztos van akinek működik, de nekem nem jönne be. Én csak akkor lennék képes a páromon kívül mással is lefeküdni, ha a páromat nem szeretném már. Akkor meg minek bármilyen kapcsolat egyáltalán? Akkor menjen ki-ki a maga útján. De mondom, ez nálam van így, biztos vannak olyanok, akiknél ez mindkét félnek megfelel.
2010. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%

Nyitott kapcsolat?

Akkor ott már nincs kapcsolat. Aki párja mellett mással le tud fekdni, és eltűri, hogy a párja mással szeretkezzen, áhh. Halál. Az minden csak nem kapcsolat, meg sem közelíti azt.


A párjáért az ember ölni tudna.

2010. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%
Sokféle szerelem létezik...
2010. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem működik.. az első konfliktusig! Ami bármiből adódhat, egy kávéscsésze rossz helyre tételéből is.
2010. márc. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
Így legalább nem kell szakítani az eltérő szükségletek miatt.
2010. márc. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

A szüleimnél évekig működött. Nem voltak már szerelmesek egymásba, de amúgy szerették egymást, és kényelmesebb volt együtt élni, jobban kijöttek. Végül nem ezért váltak el, hanem apám adósságai miatt.

Szerintem ha a fentihez hasonló helyzet nem áll fenn, nem érdemes belemenni egy ilyen kapcsolatba. Én nem tudnám elviselni, hogy a párom mással van, még ha közben engem is szeret. Nem látom értelmét.

2010. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

Ha megvan köztetek a bizalom akkor működhet. Nálunk is működött. Szerettük egymást, mindenhová együtt mentünk de olykor randiztunk (és le is feküdtünk) másokkal is. Egyszerűen azért, mert volt, hogy valaki nagyon megtetszett. És kíváncsiak voltunk rá, hogy vele milyen lehet.

De mi mindig elmondtunk egymásnak mindent és a randik után is fennmaradtunk esténként beszélgetni. Kibeszéltük, hogy milyen volt a randipartner meg hasonlók és jót röhögtünk :) Nem ezért lett vége, hanem mert én sokat dolgoztam aztán emiatt ő is elvállalt egy olyan melót ami mellett szinte semmi szabadideje. Későn jöttem rá, hogy probléma van köztünk. Gondoltam ha nem szól akkor biztos el van magának is, tanul meg dolgozik... Na mindegy.


Szóval működhet, de csak ha mindketten úgy akarják.

Különben én is rossz dolognak tartom, mert elég kínzó lehet annak aki csak kényszerből ment bele.


Azt hiszem ehhez kell bizonyos személyiség, nem mindenki képes ilyen kapcsolatot folytatni. És valóban sokféle szerelem létezik. Én pl. nagyon szerettem a párom, nyilvánvaló volt, hogy senkiért nem adnám. A többiekkel csak szórakoztam és ezt ők is tudták. Ők csak játékszerek voltak, a párom volt az egyetlen akit tényleg őszintén szerettem.

2010. márc. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem mennék bele,pár hónap leforgása alatt idegroncs válna belőlem,és magamtól is undorodnék.Természetesen más véleményét is tiszteletben tartom,ki mit tart elfogadhatónak.
2010. márc. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

aki nem tudja elképzelni, az próbáljon meg úgy gondolni rá, hogy a nyitott kapcsolat az olyasmi mint, a szeretői viszony, sok lojalitással és barátsággal.nekem még sose volt ilyen - ahol kimondtuk, hogy együtt is vagyunk - de kipróbálnám, és ahogy öregszem, egyre biztosabb vagyok benne, hogy ez az egyetlen kapcsolati forma, ami működhet.

mégpedig azért, mert őszinteségen alapul. nincs senki lekorlátozva, saját maga választ, hogy mikor mit tesz meg.

egybként nem gondolom, hogy ez azt jelenti, hogy nagyon gyakran másokkal is lefekszik az ember. csak mikor úgy jön ki.

2010. márc. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!