Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs pénz, hogyan oldjuk...

Ha nincs pénz, hogyan oldjuk meg a temetést?

Figyelt kérdés
Amennyiben pénz nincs,viszont van mondjuk ingatlan pl föld viszont temetésig nem tudjuk eladni (mondjuk egy hónapon belül). Hallottam olyanról,hogy önkormányzat segít vagy eltemeti,majd hagyatékin kell rendezni a hozzátartozónak utólag.Ez az egész hogy működik?Olyanok megosztanák ezzel kapcsolatos tapasztalatikat akik hasonló helyzetben voltak? Itt pl arra gondolok ahhoz hogy az önkormányzat eltemeti miket kell intézni,milyen papírok kellenek,ezeket mennyire körülményes beszerezni illetve mennyi időt vesz igénybe a teljes procedúra?
2015. aug. 10. 05:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%

"pedig temetés nem volt, csak gyászmise,"


A gyászmisének elég komoly ára van, anélkül 100 alatt kijön bőven.

A hamvasztás 60 körül, plusz egy szép urna, amiben kikéred (azt Te választod, 7E Ft-tól van méregdrágáig), ezért írtam 70 E Ft-ot.

2015. aug. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A gyászmiséért 2.000 forintot kért a pap, mert rendesen volt fizetve előtte a párbér.
2015. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szemelyi kolcson. Pont arra valo, hogy MOST nincs penzed, de par honap mulva lesz.
2015. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

OFF


Miért is lettem lepontozva? Akinek nem tetszik, hogy 2.000 forintot fizettem, szívesen bescannelem a nyugtát.

2015. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

12: Igen, a "mise" 2000 Ft, a "temetés" meg 25-40 EFt.:)

Rendeltél ún. temetést az egyháztól, nem?

Melyik város?

Az árlista kinn van a plébániák honlapján.


[link]

2015. aug. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12: Nem látszol lepontozva, én vagyok lepontozva.
2015. aug. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#15 Nem rendeltem temetést, mint már említettem az előző válaszomban, temetés nem volt, csak gyászmise.
2015. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!