Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél? Belemennél?

Mit tennél? Belemennél?

Figyelt kérdés

Jársz valakivel és komolyodik a helyzet,eljegyzést terveztek,viszont a párod szülei ezt nem szeretnék és előállnak a klasszikus filmes ajánlattal: Adnak X összeget,csak hagy el a párod örökre! ( Szükséged van a pénzre és az X összeg akkora,hogy abból simán fizethetnéd anyukád gyógykezelését vagy nagyid ápolását,tesód suliját vagy beindíthatnál egy saját vállalkozást.Szóval tényleg kellene a pénz és nem hülyeségekre hanem létfontosságú dolgokra!)


Bele mennél-e? Miért? Mennyiért?



2015. júl. 31. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem,semmiért.Bármilyen fontos is a pénz,a párom nem olyan(jó esetben)hogy inkább a pénz,aztán majd keresek mást helyette.
2015. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én belemennék, de felvenném az egészet hangrögzítőre, mikor ennek a lebonyolítására sor kerül, és ezt a páromnak elküldeném utána.
2015. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bele. Aztán megcsinálnám még vagy 10-zel.
2015. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Hát ilyenkor ha gondolkodik valaki, hogy kell a pénz, mert jól jön, akkor a szülők tettek a lányuknak egy hatalmas szívességet. Az aki szereti a párját és hozzá akar menni vagy el akarja venni, annak a világ összes kincsét felajánlhatnák akkor sem fogja elfogadni.


Ha veled ez megtörtént, és elgondolkodtál rajta, hogy a pénz vagy lány, akkor legyél legalább őszinte a lányhoz. Annyira nem is szereted őt.

2015. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha úgy gondolom, hogy soha nem fogok még egy ilyen embert találni, akivel teljes összhangban vagyok, túl szép ahhoz, hogy elhagyjam, akkor inkább csóró maradok, és élünk szeetetben
2015. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó, itt nem arról van szó, hogy csóró maradsz. Én igenis otthagynám még életem szerelmét is, ha tényleg az lenne a helyzet, hogy fizetni kéne anyu gyógykezelését. Szerencsére ez nem áll fent, de gondolom az egész kérdés elméleti. Anyu egészségéért igen, de pl luxusautóért vagy házért kizárt. És talán még én is bevetném ezt a hangfelvételes dolgot, mint a második.
2015. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Az ismerőseim körében volt egy hasonló szituáció.

A férfi elfogadta a pénzt, az ország másik felében vett egy házat, majd visszaugrott a szülővárosába a lányért és megszöktette.

Egy ideig ment a hiszti a szülők részéről, de megbékéltek amikor látták, hogy működik a kapcsolat.


Max ilyen módon mennék bele. De semmiképpen nem lépnék ki egy jól működő kapcsolatból csak azért mert a szülők nyafkák.

2015. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, mire kell a pénz, és van az a helyzet, hogy belemennék. Inkább egy családtagom gyógyuljon meg.
2015. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Magánnyomozók c.sorozat!
2015. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Biztos,hogy nem mennék bele!Soha nem adnám fel a kapcsolatomat egy ilyen miatt!Én olyan vagyok,hogy inkább a szerelmem,mint bármi más.
2015. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!